Russland »Tropps-VM 2018 Russland

Russland Landslag »Tropp-VM 2018 Russland



Troppen Tropp --------------------------------------------------------- ------------- Nations League B 2020/2021 EURO 2020 Friendlies 2020 EURO Qualifiers 2019/2020 Nations League B 2018/2019 World Cup 2018 Russia Friendlies 2018 Confederations Cup 2017 Russia Friendlies 2017 EURO 2016 in Frankreich Vennskapskamper 2016 Vennskapskamper 2015 EURO-kvalifisering 2014/2015 Verdensmesterskap 2014 Brasil Vennskapskamper 2014 Vennskapskamper 2013 VM-kvalifisering Europa 2012/2013 EURO 2012 Polen / Ukraina Vennskapskamper 2012 Vennskapskamper 2011 EURO-kvalifisering 2010/2011 Vennskapskamper 2010 Vennskapskamper 2009 VM-kvalifisering Spillkamp 2009 VM-kvalifisering Europa 2008/2009 EURO 2008 Østerrike / Sveits Vennskapskamper 2008 Vennskapskamper 2007 EURO-kvalifisering 2006/2007 Vennskapskamper 2006 Vennskapskamper 2005 VM Kvalifisering Europa 2004/2005 EURO 2004 Portugal Vennskapskamper 2004 Vennskapskamper 2003 EURO Kvalifisering 2002/2003 Verdensmesterskap 2002 Japan / Sør-Korea Vennskapskamper 2002 Vennskapskamper 2001 VM-kvalifisering Europa 2000/2001 Vennskapskamper 2000 Vennskapskamper 1999 EURO-kvalifisering 1998/1999 Vennskapskamper 1998 Vennskapskamper 1997 VM-kvalifiseringer Play-off 1997 VM-kvalifiseringer Europa 1996/1997 EURO 1996 England Vennskapskamper 1996 Vennskapskamper 1995 EURO-kvalifisering 1994/1995 Verdensmesterskap 1994 USA Vennskapskamper 1994 Vennskapskamper 1993 VM-kvalifiseringer Europa 1992/1993 Vennskapskamper 1992 Vennskapskamper 1914 Vennskapskamper 1913 Vennskapskamper 1912 OL 1912 Utseende Utseende --------------------------------------------------------- ------------- VM 2018 Russland VM 2014 Brasil VM 2002 Japan / Sør-Korea VM 1994 USA WCQ Europa 2012/2013 WCQ Europe 2008/2009 WCQ Europe 2004/2005 WCQ Europe 2000 / 2001 WCQ Europe 1996/1997 WCQ Europe 1992/1993 WCQ Play-off 2009 WCQ Play-off 1997 OL 1912 Vennskapskamper 2020 Vennskapsmatcher 2017 Vennskapskamper 2016 Vennskapskamper 2015 Vennskapskamper 2014 Vennskapskamper 2013 Vennskapskamper 2012 Vennskapskamper 2011 Vennskapskamper 2010 Vennskapskamper 2009 Vennskapskamper 2008 Vennskapskamper 2007 Vennskapsmatcher 2006 Vennskapskamper 2005 Vennskapskamper 2004 Vennskapskamper 2003 Vennskapskamper 2002 Vennskapskamper 2001 Vennskapskamper 2000 Vennskapskamper 1999 Vennskapskamper 1998 Vennskapskamper 1997 Vennskapskamper 1996 Vennskapskamper 1995 Vennskapskamper 1994 Vennskapskamper 1993 Vennskapskamper 1992 Vennskapskamper 1914 Vennskapskamper 1913 Vennskapskamper 1912 Confed Cup 2017 Russland EURO 2016 i Frankreich EURO 2012 Polen / Ukraina EURO 2008 Østerrike / Sveits EURO 2004 Portugal EURO 1996 England EURO Qualif. 2019/2020 EURO-kval. 2014/2015 EURO-kval. 2010/2011 EURO-kval. 2006/2007 EURO Qualif. 2002/2003 EURO-kval. 1998/1999 EURO-kval. 1994/1995 NL B 2020/2021 NL B 2018/2019
sortering sortering ---------------------------------------- etter navn etter minutter spilt av utseende ved å starte 11 ved innbytter ved å erstatte med mål med gule kort med andre gule kort med røde kort
Keeper
1 Igor Akinfeev CSKA Moskva 04.08.1986
tjue Vladimir Gabulov Club Brugge KV 19.10.1983
12 Andrey Lunev Zenit St. Petersburg 11/13/1991
Forsvare
14 Vladimir Granat Rubin Kazan 22.05.1987
4 Sergey Ignashevich CSKA Moskva 07/14/1979
1. 3 Fedor Kudryashov Rubin Kazan 04.05.1987
3 Ilya Kutepov Spartak Moskva 29.07.1993
to Mário Fernandes CSKA Moskva 19.9.1990
5 Andrei Semyonov Akhmat Grozny 24.03.1989
2. 3 Igor Smolnikov Zenit St. Petersburg 08.08.1988
18 Yuriy Zhirkov Zenit St. Petersburg 20.08.1983
Midtbane
6 Denis Cheryshev Villarreal CF 26.12.1990
9 Alan Dzagoev CSKA Moskva 17.06.1990
tjueen Aleksandr Erokhin Zenit St. Petersburg 13.10.1989
8 Yuri Gazinskiy FK Krasnodar 07/20/1989
17 Aleksandr Golovin CSKA Moskva 05/30/1996
7 Daler Kuzyaev Zenit St. Petersburg 01/15/1993
femten Aleksey Miranchuk Lokomotiv Moskva 17.10.1995
16 Anton Miranchuk Lokomotiv Moskva 17.10.1995
19 Aleksandr Samedov Spartak Moskva 19.7.1984
elleve Roman Zobnin Spartak Moskva 02.11.1994
Framover
22 Artem dzyuba Zenit St. Petersburg 22.08.1988
10 Fedor Smolov FK Krasnodar 02/09/1990
sjef
Stanislav Cherchesov 09.02.1963
Ass. sjef
Miroslav Romashchenko 16.12.1973
Keeper-trener
Gintaras Staučė 24.12.1969
Vladimir Panikov 11/14/1969
Paulino Barn 17.02.1970