Fotballkamper »09.10.2019

En oversikt over fotballkampene for 10/09/2019



. .
FIFA> VM-kvalifiseringer Asia 2019-2021> 2. runde gruppe A FIFA>2. runde Gruppe A VM-kvalifisering Asia 2019-2021> 2. runde Gruppe A' border = '0' />
06:30 Guam - Filippinene 1: 4 (0: 2)
16:00 Maledives - Kina 0: 5 (0: 2)
FIFA> VM-kvalifisering Asia 2019-2021> 2. runde gruppe B FIFA>2. Runde Gruppe B VM-kvalifisering Asia 2019-2021> 2. Runde Gruppe B' border = '0' />
12:10 Taiwan - Nepal 0: 2 (0: 1)
16:30 Kuwait - Australia 0: 3 (0: 3)
FIFA> VM-kvalifisering Asia 2019-2021> 2. runde gruppe C FIFA>2. Runde Gruppe C VM-kvalifisering Asia 2019-2021> 2. Runde Gruppe C' border = '0' />
12:30 Kambodsja - Bahrain 0: 1 (0: 0)
13:00 Hong Kong - Iran 0: 2 (0: 1)
FIFA> VM-kvalifisering Asia 2019-2021> 2. runde gruppe D FIFA>2. Runde Gruppe D VM-kvalifisering Asia 2019-2021> 2. Runde Gruppe D' border = '0' />
12:45 Singapore - Palestina 2: 1 (2: 1)
klokka fem Jemen - Saudi-Arabia 2: 2 (2: 1)
FIFA> VM-kvalifisering Asia 2019-2021> 2. runde gruppe E FIFA>2. Runde Gruppe E VM-kvalifisering Asia 2019-2021> 2. Runde Gruppe E' border = '0' />
15:00 Afghanistan - Bangladesh 1: 0 (1: 0)
17:30 Qatar - India 0: 0 (0: 0)
FIFA> VM-kvalifisering Asia 2019-2021> 2. runde gruppe F FIFA>2. runde gruppe F VM-kvalifiseringer Asia 2019-2021> 2. runde gruppe F' border = '0' />
10:00 Mongolia - Tadsjikistan 0: 1 (0: 0)
13:20 Myanmar - Japan 0: 2 (0: 2)
FIFA> VM-kvalifisering Asia 2019-2021> 2. runde gruppe G FIFA>2. runde gruppe G VM-kvalifisering Asia 2019-2021> 2. runde gruppe G' border = '0' />
13:30 Indonesia - Thailand 0: 3 (0: 0)
13:45 Malaysia - UA Emirates 1: 2 (1: 1)
FIFA> VM-kvalifisering Asia 2019-2021> 2. runde gruppe H FIFA>2. runde gruppe H VM-kvalifisering Asia 2019-2021> 2. runde gruppe H' border = '0' />
15:00 Sri Lanka - Nord-Korea 0: 1 (0: 0)
15:00 Turkmenistan - Sør-Korea 0: 2 (0: 1)
FIFA> VM-kvalifiseringer Afrika 2019-2021> 1. runde FIFA>1. Round WC Qualifiers Africa 2019-2021> 1. Round' border = '0' />
13:00 Malawi - Botswana 1: 0 (0: 0)
14:00 Zimbabwe - Somalia 3: 1 (0: 0)
14:00 I Swaziland - Djibouti 0: 0 (0: 0)
15:00 Mosambik - Mauritius 2: 0 (1: 0)
16:00 Angola - Gambia 2: 1 (1: 0)
klokka fem Å gå - Komorene 2: 0 (1: 0)
klokka fem Rwanda - Seychellene 7: 0 (4: 0)
17:30 Guinea-Bissau - Sao Tome og Principe 2: 1 (0: 1)
18:00 Namibia - Eritrea 2: 0 (1: 0)
18:00 Sudan - Tsjad 0: 0 (0: 0)
FIFA> Vennskapskamper 2019> september FIFA>September Vennskapskamper 2019> September' border = '0' />
16:30 Oman - Libanon 1: 0 (0: 0)
klokka fem Jordan - Paraguay 2: 4 (2: 0)
18:00 Tunisia - Elfenbenskysten 1: 2 (0: 0)
19:30 Ukraina - Nigeria 2: 2 (0: 2)
19:45 Irland - Bulgaria 3: 1 (0: 0)
20:00 Marokko - Niger 1: 0 (1: 0)
FIFA> U21 vennskapskamper 2019> september FIFA>September U21 Vennskapskamper 2019> September' border = '0' />
19:00 Ungarn - Norge 0: 3 (0: 1)
FIFA> U19 vennskapskamper 2019> september FIFA>September U19 Vennskapskamper 2019> September' border = '0' />
11:00 Latvia - Kypros 2: 1 (1: 0)
12:00 Belgia - Tsjekkisk Republikk 2: 2 (2: 1)
12:00 Tyrkia - Østerrike 2: 0 (1: 0)
14:15 Israel - Ungarn 0: 0 (0: 0)
16:00 Georgia - Polen 2: 1 (1: 1)
16:00 Serbia - Montenegro 2: 0 (0: 0)
18:00 Nederland - Portugal 4: 0 (2: 0)
FIFA> U19 Women Friendship 2019> september FIFA>September U19 Women Friendship 2019> September' border = '0' />
11:15 Portugal - Tyrkia 3: 0 (1: 0)
FIFA> U18 vennskapskamper 2019> september FIFA>September U18 Vennskapskamper 2019> September' border = '0' />
13:00 Litauen - Tyrkia 0: 3 (0: 1)
15:00 Brasil - Australia 4: 0 (3: 0)
19:00 England - Sør-Korea 2: 0 (2: 0)
FIFA> U17 vennskapskamper 2019> september FIFA>September U17 Vennskapskamper 2019> September' border = '0' />
10:30 Sveits - Østerrike 3: 2 (1: 1)
10:30 Norge - Finland 4: 1 (2: 1)
10:30 Romania - Georgia 1: 0 (1: 0)
16:00 Polen - England 1: 3 (2: 2, 2: 2) pso
UEFA> EURO-kvalifiseringskampen 2019/2020> Gruppe A UEFA>Gruppe A> EURO-kvalifiseringskampen 2019/2020> Gruppe A
19:45 England - Kosovo 5: 3 (5: 1)
19:45 Montenegro - Tsjekkisk Republikk 0: 3 (0: 0)
UEFA> EURO-kvalifiseringskampen 2019/2020> Gruppe B UEFA>Gruppe B EURO-kvalifiseringskampen 2019/2020> Gruppe B' border = '0' />
19:45 Litauen - Portugal 1: 5 (1: 1)
19:45 Luxembourg - Serbia 1: 3 (0: 1)
UEFA> EURO Qualifiers 2019/2020> Gruppe H UEFA>Gruppe H EURO-kvalifiseringer 2019/2020> Gruppe H' border = '0' />
19:45 Albania - Island 4: 2 (1: 0)
19:45 Frankrike - Andorra 3: 0 (1: 0)
19:45 Moldavia - Tyrkia 0: 4 (0: 1)
UEFA> U21 EURO Qualifiers 2019/2020> Gruppe 1 UEFA>Gruppe 1 U21 EURO-kvalifiseringskampen 2019/2020> Gruppe 1' border = '0' />
17:30 Italia - Luxembourg 5: 0 (2: 0)
17:30 Sverige - Irland 1: 3 (1: 0)
UEFA> U21 EURO Qualifiers 2019/2020> Gruppe 2 UEFA>Gruppe 2 U21 EURO-kvalifiseringskampen 2019/2020> Gruppe 2' border = '0' />
17:30 Aserbajdsjan - Georgia 0: 3 (0: 1)
17:30 Liechtenstein - Sveits 0: 5 (0: 1)
UEFA> U21 EURO Qualifiers 2019/2020> Gruppe 4 UEFA>Gruppe 4 U21 EURO-kvalifiseringskampen 2019/2020> Gruppe 4' border = '0' />
15:30 Hellas - Litauen 1: 0 (0: 0)
19:00 Kroatia - Skottland 1: 2 (1: 0)
UEFA> U21 EURO Qualifiers 2019/2020> Gruppe 5 UEFA>Gruppe 5 U21 EURO-kvalifiseringskampen 2019/2020> Gruppe 5' border = '0' />
klokka fem Polen - Estland 4: 0 (1: 0)
18:00 Serbia - Latvia 1: 1 (0: 1)
18:30 Bulgaria - Russland 0: 0 (0: 0)
UEFA> U21 EURO Qualifiers 2019/2020> Gruppe 6 UEFA>Gruppe 6 U21 EURO-kvalifiseringskampen 2019/2020> Gruppe 6' border = '0' />
14:00 Kasakhstan - Israel 1: 2 (1: 1)
15:00 Nord-Makedonia - Færøyene 7: 1 (3: 1)
18:45 Spania - Montenegro 2: 0 (2: 0)
UEFA> U21 EURO Qualifiers 2019/2020> Gruppe 7 UEFA>Gruppe 7 U21 EURO-kvalifiseringskampen 2019/2020> Gruppe 7' border = '0' />
18:00 Hviterussland - Portugal 0: 2 (0: 0)
18:00 Nederland - Kypros 5: 1 (3: 1)
UEFA> U21 EURO Qualifiers 2019/2020> Gruppe 8 UEFA>Gruppe 8 U21 EURO-kvalifiseringer 2019/2020> Gruppe 8' border = '0' />
16:30 Ukraina - Malta 4: 0 (3: 0)
klokka fem Finland - Nord-Irland 1: 1 (1: 1)
17:30 Danmark - Romania 2: 1 (1: 0)
UEFA> U21 EURO Qualifiers 2019/2020> Gruppe 9 UEFA>Gruppe 9 U21 EURO-kvalifisering 2019/2020> Gruppe 9' border = '0' />
19:00 Belgia - Bosnia-Hercegovina 0: 0 (0: 0)
19:00 Wales - Tyskland 1: 5 (0: 4)
UEFA> U17 EURO EURO Qualifiers Women 2019/2020> Gruppe 7 UEFA>Gruppe 7 U17 EURO kvalifiserte kvinner 2019/2020> Gruppe 7' border = '0' />
13:00 Irland - Albania 10: 0
13:00 Litauen - Hellas 0: 3
CONCACAF> CONCACAF Nations League A 2019/2020> Gruppe C CONCACAF>Gruppe C CONCACAF Nations League A 2019/2020> Gruppe C' border = '0' />
02:00 Trinidad og Tobago - Martinique 2: 2 (1: 0)
CONCACAF> CONCACAF Nations League A 2019/2020> Gruppe D CONCACAF>Gruppe D CONCACAF Nations League A 2019/2020> Gruppe D' border = '0' />
23:00 Haiti - Curaçao 1: 1 (1: 1)
CONCACAF> CONCACAF Nations League B 2019/2020> Gruppe B CONCACAF>Gruppe B CONCACAF Nations League B 2019/2020> Gruppe B' border = '0' />
21:00 Montserrat - St. Lucia 1: 1 (1: 0)
23:00 Dom. Republikk - Frelseren 1: 0 (1: 0)
CONCACAF> CONCACAF Nations League B 2019/2020> Gruppe C CONCACAF>Gruppe C CONCACAF Nations League B 2019/2020> Gruppe C' border = '0' />
00:00 Guyana - Jamaica 0: 4 (0: 3)
CONCACAF> CONCACAF Nations League C 2019/2020> Gruppe D CONCACAF>Gruppe D CONCACAF Nations League C 2019/2020> Gruppe D' border = '0' />
20:00 Turks & Caicos - Guadeloupe 0: 3 (0: 1)
Argentina> Første nasjonale B 2019/2020 Sone B  Argentina> Første nasjonale B 2019/2020 Sone B>' border = '0' />
00:30 Ramon Santamarina - Brown de Adrogué 2: 1 (1: 1)
01:05 Atletisk Rafaela - Quilmes 0: 0 (0: 0)
Argentina> Argentina Cup 2019> 16. runde  Argentina>Runde om 16 Copa Argentina 2019> Runde om 16' grense = '0' />
23:10 Colon of Santa Fe - Atletisk Tucuman 4: 3 (0: 0, 1: 1) pso
Argentina> Primera B Metropolitana 2019/2020 Åpning  Argentina> Første Metropolitan B 2019/2020 Åpning>' border = '0' />
19:30 Justo José de Urquiza - United Defenders of Zárate 2: 1 (2: 0)
Australia> NPL Western Australia 2019 Finals> Foreløpig finale  Australia>Foreløpig finale NPL Western Australia 2019 finaler> Foreløpig finale' border = '0' />
13:00 Perth SC - Floreat Athena 2: 1 (1: 0, 1: 1) aet
Brasil> Série B 2019  Brazil> Série B 2019>' border = '0' />
22:45 CR Brasil - AL - Brasil de Pelotas - RS 3: 1 (2: 0)
Brasil> U20 Campeonato Brasileiro 2019  Brazil> U20 Campeonato Brasileiro 2019>' border = '0' />
19:00 svart bro - Sport - PE 1: 2 (1: 2)
Colombia> Første A 2019-avslutning  Colombia> Første A 2019-avslutning>' border = '0' />
01:00 Patriots FC - Egenkapital 1: 1 (1: 0)
Tsjekkia> Pohár FAČR 2019/2020> 2. runde  Czech Republic>2. Round FACR Cup 2019/2020> 2. Round' border = '0' />
15:30 FC Hlučín - MFK Vítkovice 4: 2
Danmark> DBU Cup 2019/2020> 2. runde  Denmark>2. Round DBU Pokalen 2019/2020> 2. Round' border = '0' />
16:00 Middelfart Boldklub - Skive I. 0: 2
16:15 Varde IF - Thisted FC 3: 4
17:15 B 1908 Amager - Hvidovre IF 2: 5
17:30 FC Sønderborg - Viborg FF 0: 4
18:00 Vendsyssel FF - Vejle BK 1: 0
Danmark> Reserve League 2019/2020 Høst  Denmark> Reserve League 2019/2020 Høst>' border = '0' />
12:00 FC København II - Brøndby IF II 3: 1
12:00 Esbjerg fB II - FC Midtjylland II 1. 3
Ecuador> Serie B 2019  Ecuador> Serie B 2019>' border = '0' />
01:30 Store League - Atlético Santo Domingo 1: 0 (1: 0)
England> League Cup 2019/2020> 2. runde  England>2. Round League Cup 2019/2020> 2. Round' border = '0' />
19:45 Grimsby Town - Macclesfield Town 5: 4 (0: 0, 0: 0) pso
England> National League North 2019/2020  England> National League North 2019/2020>' border = '0' />
19:45 Spennymoor Town - Blyth Spartans 5: 0
Tyskland> Regionalliga Nordost 2019/2020  Germany> Regionalliga Nordost 2019/2020>' border = '0' />
16:15 SV Lichtenberg 47 - Optikk Rathenow 0: 1 (0: 0)
Tyskland> Bavarian Cup 2019/2020> 16. runde  Germany>Runde om 16 Bayerischer Pokal 2019/2020> Runde om 16' border = '0' />
18:30 FC Memmingen - FV Illertissen 2: 0
Jamaica> National Premier League 2019/2020  Jamaica> National Premier League 2019/2020>' border = '0' />
02:30 Harbour View - Cavalier FC 3: 0
Mexico> Kvinner Liga MX Femenil 2019/2020 Åpning  Mexico> Kvinner Liga MX Femenil 2019/2020 Apertura>' border = '0' />
01:00 FC Juárez - Club Necaxa 0: 0 (0: 0)
01:00 CF Monterrey - CF America 4: 1 (3: 0)
03:00 Club Tijuana - Atletisk San Luis 3: 0 (2: 0)
Paraguay> Paraguay Cup 2019> 16. runde  Paraguay>Runde om 16 Copa Paraguay 2019> Runde om 16' grense = '0' />
21:30 2. mai - Guaireña FC 3: 4 pso
23:45 Sportivo Luqueño - Nasjonalklubb 2: 0
Singapore> Premier League 2019  Singapore> Premier League 2019>' border = '0' />
13:15 Brunei DPMM FC - Albirex Niigata (S) 2: 0 (0: 0)
Slovakia> Slovensky Pohar 2019/2020> 3. runde  Slovakia>3. Round Slovensky Pohar 2019/2020> 3. Round' border = '0' />
15:00 PŠC Pezinok - FK Senica 0: 6
15:00 TJ Veľké Lovce - FC Nitra 0: 7
15:00 FK Predmier - Tatran Liptovsky Mikulas 1: 2
15:00 MŠK Fomat Martin - MFK Ružomberok 0: 2
15:30 Slavia TU Kosice - MFK Zemplin Michalovce 4: 3 (1: 1, 1: 1, 1: 1) pso
18:00 FK Šalková - FK AS Trenčín 1: 5
Sveits> Sveits 1.Liga Group 3 2019/2020  Switzerland> Sveitsisk 1.Liga Group 3 2019/2020>' border = '0' />
18:45 FC Wettswil-Bonstetten - FC Kosova Zürich 1: 1 (0: 0)
Venezuela> Første divisjon 2019 Clausura  Venezuela> Første divisjon 2019 Clausura>' border = '0' />
00:00 Zamora FC - Studenter fra Caracas 6: 1 (2: 0)
Wales> Premier League 2019/2020  Wales> Premier League 2019/2020>' border = '0' />
19:45 Connahs Quay Nomads - Cefn Druids 1: 0 (1: 0)
19:45 De nye hellige - Newtown AFC 2: 1 (2: 0)