FIFA> U20 Vennskapskamper 2017> Mai | U20 Vennskapskamper 2017> Mai' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
13:00 | Vietnam | - | Argentina | 1: 4 (0: 1) | |
FIFA> U18 Vennskapskamper 2017> Mai | U18 Vennskapskamper 2017> Mai' border = '0' /> | ||||
14:00 | Sveits | - | Qatar | 1: 1 | |
UEFA> Champions League 2016/2017> Semifinaler | Champions League 2016/2017> Semifinaler' border = '0' /> | ||||
19:45 | Atletico Madrid | - | Real Madrid | 2: 1 (2: 1) | |
UEFA> U17 EURO 2017 Kroatia> Gruppe C | U17 EURO 2017 Kroatia> Gruppe C' border = '0' /> | ||||
11:00 | Irland | - | Tyskland | 0: 7 (0: 3) | |
11:00 | Bosnia-Hercegovina | - | Serbia | 1: 0 (0: 0) | |
UEFA> U17 EURO 2017 Kroatia> Gruppe D | U17 EURO 2017 Kroatia> Gruppe D' border = '0' /> | ||||
15:00 | England | - | Nederland | 3: 0 (1: 0) | |
15:00 | Ukraina | - | Norge | 2: 0 (0: 0) | |
CONMEBOL> Copa Libertadores 2017> Gruppe 3 | Copa Libertadores 2017> Gruppe 3' border = '0' /> | ||||
23:15 | elveplate | - | Emelec | 1: 1 (0: 0) | |
CONMEBOL> Copa Sudamericana 2017> 1. runde | Copa Sudamericana 2017> 1. Round' border = '0' /> | ||||
01:45 | Sportivo Luqueño | - | Deportivo Cali | 2: 1 (2: 1) | |
01:45 | Gymnastikk i La Plata | - | svart bro | 1: 1 (1: 1) | |
23:15 | Atletisk Venezuela | - | Palestinsk | 6: 7 (0: 0, 0: 1) pso | |
23:15 | Nasjonalklubb | - | cruise | 3: 2 (1: 1, 2: 1) pso | |
AFC> AFC Champions League 2017> Gruppe E | AFC Champions League 2017> Gruppe E' border = '0' /> | ||||
11:00 | Brisbane Roar | - | Ulsan hyundai | 2: 3 (2: 1) | |
11:00 | Kashima Antlers | - | Muangthong United | 2: 1 (1: 1) | |
AFC> AFC Champions League 2017> Gruppe F | AFC Champions League 2017> Gruppe F' border = '0' /> | ||||
11:00 | Western Sydney Wanderers | - | Shanghai SIPG | 3: 2 (2: 2) | |
11:00 | FC Seoul | - | Urawa Red Diamonds | 1: 0 (1: 0) | |
Albania> Superior Kategori 2016/2017 | Kategoria Superiore 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | KF Tirana | - | KS Korabi biskop | 2: 0 (0: 0) | |
15:00 | FK Vllaznia | - | Gjirokastra fighter | 2: 2 (1: 1) | |
15:00 | FK Kukësi | - | Flamurtari Vlora | 1: 0 (1: 0) | |
17:30 | KF Teuta Durrës | - | KF Skënderbeu | 0: 1 (0: 1) | |
Argentina> National First B 2016/2017 | National First B 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
19:20 | Nye Chicago | - | Ferro Carril Oeste | 1: 1 (0: 1) | |
19:30 | Jujuy gymnastikk | - | Almagro | 1: 0 (0: 0) | |
23:30 | San Luis-studenter | - | Douglas Haig | 2: 1 (1: 0) | |
Argentina> Argentina Cup 2017> 1. runde | Copa Argentina 2017> 1. Round' border = '0' /> | ||||
22:00 | Quilmes | - | Gymnastikk i Mendoza | 1: 4 (0: 0, 0: 0) pso | |
Østerrike> Regionalliga West (-2019) 2016/2017 | Regionalliga West (-2019) 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
17:30 | VfB Hohenems | - | SCR Altach (A) | 1: 1 (0: 1) | |
Hviterussland> Mesterskap 2017 | Cempionat 2017>' border = '0' /> | ||||
16:30 | FK Gomel | - | FK Vitebsk | 0: 1 (0: 1) | |
klokka fem | Dinamo brest | - | FK Slutsk | 0: 0 (0: 0) | |
17:30 | FK Minsk | - | Dinamo Minsk | 0: 2 (0: 0) | |
18:00 | BATE Borisov | - | FK Isloch Minsk | 2: 0 (1: 0) | |
Belgia> Youth Elite U19 2016/2017 Playoffs 1 | Youth Elite U19 2016/2017 Playoffs 1>' border = '0' /> | ||||
17:30 | SV Zulte Waregem | - | Club Brugge KV | 0: 3 | |
Belgia> Youth B Elite U17 2016/2017 Playoffs 1 | Youth B Elite U17 2016/2017 Playoffs 1>' border = '0' /> | ||||
16:30 | RSC Anderlecht | - | Club Brugge KV | 1: 1 | |
Bosnia-Hercegovina> BiH Cup 2016/2017> Finale | BiH Cup 2016/2017> Final' border = '0' /> | ||||
klokka fem | FK Sarajevo | - | Široki Brijeg | 0: 1 (0: 1) | |
Brasil> Copa do Brasil 2017> 16. omgang | Copa do Brasil 2017> Runde om 16' border = '0' /> | ||||
23:30 | Flamengo RJ | - | Atlético Goianiense | 0: 0 (0: 0) | |
Bulgaria> Parva Liga 2016/2017 Abstieg | Parva Liga 2016/2017 Abstieg>' border = '0' /> | ||||
klokka fem | PFC Montana | - | FK Vereya | 2: 3 (2: 2) | |
klokka fem | Botev Plovdiv | - | Slavia Sofia | 3: 1 (3: 0) | |
Colombia> Første åpning i 2017 | Første åpning i 2017>' border = '0' /> | ||||
01:45 | Envigado FC | - | En gang Caldas | 0: 0 (0: 0) | |
02:00 | Millionærer | - | Cortuluá | 2: 1 (0: 0) | |
21:15 | Jaguarer fra Cordoba | - | Uavhengig Medellin | 0: 1 (0: 1) | |
Costa Rica> First Division 2016/2017 Summer Playoffs> Quadrangular | Primera División 2016/2017 Summer Playoffs> Quadrangular' border = '0' /> | ||||
22:00 | Sitron FC | - | Saints of Guápiles | 1: 0 (0: 0) | |
Tsjekkia> 2. fotballliga 2016/2017 | 2. fotballliga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FK Fotbal Třinec | - | SFC Opava | 1: 3 (0: 2) | |
16:00 | Viktoria Zizkov | - | FC Sellier & Bellot Vlašim | 0: 3 (0: 1) | |
16:00 | Sigma Olomouc | - | FK Frýdek-Místek | 1: 0 (1: 0) | |
16:00 | FK Baník Sokolov | - | 1. SC Znojmo | 1: 0 (0: 0) | |
16:00 | FK MAS Táborsko | - | SK Prostějov | 3: 0 (1: 0) | |
16:00 | MFK Vítkovice | - | Baník Ostrava | 2: 2 (1: 1) | |
klokka fem | Tsjekkiske Budejovice | - | FK Pardubice | 0: 0 (0: 0) | |
England> Premier League 2016/2017 | Premier League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Southampton FC | - | Arsenal FC | 0: 2 (0: 0) | |
Estland> Estonian Cup 2016/2017> Semifinaler | Estonian Cup 2016/2017> Semifinaler' border = '0' /> | ||||
16:00 | FC Infonet | - | Narva United FC | 2: 0 (1: 0) | |
Færøyene> Steypakappingin 2017> Semifinaler | |||||
18:00 | KÍ Klaksvík | - | NSÍ Runavík | 2: 2 (0: 1) | |
18:00 | B36 Tórshavn | - | HB Tórshavn | 1: 1 (1: 1) | |
Georgia> Erovnuli Liga 2017 | Erovnuli Liga 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Dinamo batumi | - | Dila Gori | 2: 3 (1: 0) | |
16:00 | Dinamo Tbilisi | - | Lokomotiv Tbilisi | 3: 0 (2: 0) | |
18:00 | Chikhura Sachkhere | - | FC Samtredia | 1: 2 (0: 0) | |
Tyskland> Regionalliga Nord 2016/2017 | Regionalliga Nord 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Lueneburg SK Hansa | - | SV Drochtersen / Assel | 1: 0 (1: 0) | |
Tyskland> Regionalliga Vest 2016/2017 | Regionalliga Vest 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
17:30 | FC Schalke 04 II | - | Rot-Weiß Oberhausen | 0: 1 (0: 0) | |
Tyskland> Oberliga Niedersachsen 2016/2017 | Oberliga Niedersachsen 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Blå og hvit Born rad | - | 1. FC Wunstorf | 3: 0 (1: 0) | |
18:00 | Heeslinger SC | - | SSV Jeddeloh | 3: 2 (1: 1) | |
Tyskland> Oberliga Westfalen 2016/2017 | Oberliga Westfalen 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
17:45 | Hammer SpVg | - | Westfalia Rhynern | 0: 1 (0: 1) | |
Tyskland> Schleswig-Holstein League 2016/2017 | Schleswig-Holstein League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
17:30 | NTSV Strand 08 | - | SV Eutin 08 | 3: 4 (2: 2) | |
18:00 | PSV Union Neumünster | - | SV dødsfelt | 6: 3 (2: 3) | |
Tyskland> Bundesliga kvinner 2016/2017 | Bundesliga for kvinner 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FF USV Jena | - | Sc freiburg | 0: 2 (0: 1) | |
klokka fem | 1899 Hoffenheim | - | SC Sand | 1: 0 (1: 0) | |
klokka fem | VfL Wolfsburg | - | SGS Essen | 2: 1 (1: 1) | |
klokka fem | MSV Duisburg | - | 1. FFC Frankfurt | 1: 2 (0: 2) | |
19:00 | Bayer Leverkusen | - | Turbine Potsdam | 1: 2 (0: 2) | |
19:00 | Bor. Mönchengladbach | - | Bayern München | 0: 3 (0: 1) | |
Tyskland> Ungdomsmesterskap 2016/2017> Semifinaler | |||||
15:00 | Bayern München | - | FC Schalke 04 | 1: 3 (1: 2) | |
Indonesia> Liga 1 2017 | Liga 1 2017>' border = '0' /> | ||||
09:00 | Persela Lamongan | - | Persija Jakarta | 1: 0 (1: 0) | |
12:30 | Mitra kukar | - | Bali United | 2: 1 (0: 1) | |
12:30 | PSM Makassar | - | Arema Cronus FC | 1: 0 (0: 0) | |
Irak> Super League 2016/2017 | Super League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Naft Al Junoob | - | Amanat Bagdad | 1: 0 | |
14:30 | Al Najaf | - | Karbalaa FC | 4: 1 | |
14:30 | Al Samawa | - | Al Karkh SC | 4: 1 | |
14:30 | Din FC | - | Al Bahri | 2: 1 | |
14:30 | Al Hudood | - | Al Naft | 1: 1 | |
14:30 | Al Hussein | - | Al Kahraba | 0: 0 | |
16:00 | Al Zawra’a | - | Al shorta | 2: 2 | |
18:00 | Al Minaa | - | Al Quwa Al Jawiya | 1: 1 | |
Japan> League Cup 2017> Gruppe A | League Cup 2017> Gruppe A' border = '0' /> | ||||
11:00 | Vegalta Sendai | - | Kashiwa Reysol | 1: 1 (0: 1) | |
11:00 | FC Tokyo | - | Omiya Ardija | 4: 3 (3: 2) | |
11:00 | Shimizu S-Pulse | - | Glee Iwata | 2: 4 (1: 2) | |
Japan> League Cup 2017> Gruppe B | League Cup 2017> Gruppe B' border = '0' /> | ||||
11:00 | Kirsebær Osaka | - | Albirex Niigata | 1: 0 (0: 0) | |
11:00 | Vissel Kobe | - | Ventforet Kofu | 2: 1 (1: 1) | |
11:00 | Sanfrecce Hiroshima | - | Sagan Tosu | 1: 0 (0: 0) | |
Kasakhstan> Kubok 2017> Kvartfinaler | Kubok 2017> Kvartfinaler' border = '0' /> | ||||
12:00 | Zhetysu Taldykorgan | - | FK Ordabasy | 0: 1 | |
12:00 | FK Okzhetpes | - | Shakter Karaganda | 1: 2 | |
13:30 | FK Atyrau | - | FK Aktobe | 1: 0 aet | |
15:00 | FK Kairat | - | Irtysh Pavlodar | 2: 0 | |
Kosovo > Superliga 2016/2017 | Superliga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | KF Gjilan | - | FK Drenica | 4: 1 | |
15:00 | KF Hajvalia | - | KF Ferizaj | 0: 1 | |
15:00 | KF Llapi | - | KF Feronikeli | 2: 0 | |
15:00 | Prishtina KF | - | KF Liria | 3: 1 | |
15:00 | KF Trepça | - | Drita Gjilan | 1: 1 | |
Kuwait> Premier League 2016/2017 | Premier League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:40 | Burgan SC | - | Al Tadamun | 0: 4 (0: 1) | |
18:15 | Al Yarmouk | - | Al Fahaheel | 2: 4 (1: 2) | |
18:15 | Al Arabi SC | - | Al Jahra SC | 3: 0 (0: 0) | |
Litauen> A Lyga 2017 | A Lyga 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FK Lietava Jonava | - | FK Žalgiris | 0: 2 (0: 2) | |
18:00 | FK Trakai | - | FK Atlanta | 4: 1 (2: 1) | |
Mexico> U20 grunnleggende styrker 2016/2017 Clausura sluttspill> Kvartfinaler | U20 grunnleggende styrker 2016/2017 Avslutning av sluttspill> Kvartfinaler' border = '0' /> | ||||
15:00 | CD Veracruz | - | Monarcas Morelia | 1: 0 | |
16:00 | Club Necaxa | - | UANL Tigres | 0: 0 | |
23:30 | Deportivo Guadalajara | - | CF Monterrey | 2: 0 | |
Mexico> U17 grunnleggende styrker 2016/2017 Clausura sluttspill> Kvartfinaler | |||||
15:00 | CF America | - | Deportivo Guadalajara | 2: 2 | |
16:00 | Atlas Guadalajara | - | CF Pachuca | 1. 3 | |
16:00 | Monarcas Morelia | - | CF Monterrey | 3: 2 | |
Montenegro> 1. CFL 2016/2017 | 1. CFL 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Jedinstvo Bijelo Polje | - | FK Rudar Pljevlja | 1: 4 (1: 1) | |
16:00 | Iskra Danilovgrad | - | OFK Petrovac | 4: 0 (1: 0) | |
16:00 | FK Bokelj | - | FK Grbalj Radanovići | 0: 0 (0: 0) | |
16:00 | FK Lovćen | - | FK Sutjeska | 0: 2 (0: 2) | |
16:00 | FK Budućnost Podgorica | - | FK Decic Tuzi | 2: 0 (1: 0) | |
16:00 | Mladost Podgorica | - | FK Zeta | 0: 1 (0: 0) | |
Nigeria> Professional League 2017 | Professional League 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Gombe United | - | Enugu Rangers | 3: 3 | |
Paraguay> First Division 2017 Apertura | First Division 2017 Apertura>' border = '0' /> | ||||
00:10 | Olympia Club | - | Guarani | 0: 2 (0: 1) | |
Romania> Liga 1 2016/2017 Nedrykk | Liga 1 2016/2017 Nedrykk>' border = '0' /> | ||||
15:30 | Concordia Chiajna | - | ACS Poli Timişoara | 3: 1 (1: 0) | |
Russland> 1. divisjon 2016/2017 | 1. Divisjon 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
09:30 | SKA-Khabarovsk | - | Spartak Moskva 2 | 3: 0 (1: 0) | |
13:00 | Sibir Novosibirsk | - | Spartak Nalchik | 1: 0 (0: 0) | |
14:00 | FK Tambov | - | FK Tosno | 3: 0 (3: 0) | |
14:00 | FK Tyumen | - | FK Neftekhimik | 2: 0 (1: 0) | |
15:00 | Mordovia Saransk | - | Volgar astrakhan | 3: 0 (1: 0) | |
16:00 | Sokol Saratov | - | Dynamo Moskva | 0: 3 (0: 0) | |
16:30 | Shinnik yaroslavl | - | Enisey Krasnoyarsk | 4: 2 (1: 1) | |
klokka fem | FK Khimki | - | Luftenergi | 2: 2 (1: 1) | |
klokka fem | Kuban Krasnodar | - | Zenit St. Petersburg 2 | 3: 0 (2: 0) | |
klokka fem | Fakel Voronezh | - | Baltika Kaliningrad | 1: 2 (0: 0) | |
Skottland> Playoff 2016/2017 Championship> Semifinaler | |||||
19:45 | Brechin City FC | - | Raith Rovers | 1: 1 (1: 0) | |
19:45 | Airdrieonians FC | - | Alloa Athletic | 1: 0 (0: 0) | |
Skottland> Playoff 2016/2017 League One> Semifinaler | |||||
19:45 | Montrose FC | - | Peterhead FC | 1: 1 (1: 1) | |
19:45 | Annan Athletic | - | Forfar Athletic | 2: 2 (2: 0) | |
Serbia> Serbian Cup 2016/2017> Semifinaler | |||||
klokka fem | Partizan | - | Vojvodina | 1: 0 (1: 0) | |
Sør-Afrika> Premier Soccer League 2016/2017 | Premier Soccer League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:30 | Mamelodi Sundowns | - | Barokk FC | 2: 2 (2: 1) | |
18:30 | Bloemfontein Celtic | - | Orlando Pirates | 0: 0 (0: 0) | |
18:30 | Free State Stars | - | BidVest Wits | 3: 1 (1: 0) | |
18:30 | Maritzburg United | - | Platinum Stars | 0: 0 (0: 0) | |
Sveits> Promotion League 2016/2017 | Promotion League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:30 | SC Brühl | - | SC Kriens | 2: 1 | |
Sveits> Super League for kvinner 2016/2017 siste runde | |||||
18:30 | FC Neunkirch | - | BSC Young Boys | 4: 0 | |
Sveits> Nedrykk for kvinner 2016/2017 | Nedrykk for kvinner 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
19:00 | FC Aarau | - | FC Staad | 3: 1 | |
19:00 | FC Yverdon kvinner | - | Femina Kickers Worb | 3: 0 | |
USA> USL Championship 2017 | USL Championship 2017>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Portland Timbers 2 | - | Colorado Springs Switchbacks | 0: 0 (0: 0) | |
Venezuela> Apertura i første divisjon 2017 | First Division 2017 Apertura>' border = '0' /> | ||||
23:30 | Zulia FC | - | Deportivo La Guaira | 1: 3 (0: 1) |