FIFA> Vennskapskamper 2017> august | Vennskapskamper 2017> August' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
14:00 | Zambia | - | Etiopia | 0: 0 (0: 0) | |
FIFA> Vennskapsklubber 2017> Uke | Vennskapsklubber 2017> Uke' border = '0' /> | ||||
08:30 | Zagorec Krapina | - | NK Kustošija | 1: 0 (1: 0) | |
13:00 | Bayer Leverkusen | - | Keltisk vigo | 3: 3 (0: 1) | |
14:30 | 1899 Hoffenheim | - | Bologna FC | 3: 0 (2: 0) | |
14:30 | 1. FSV Mainz 05 | - | FC Twente | 2: 0 | |
15:00 | Krystallpalass | - | FC Schalke 04 | 1: 1 (0: 1) | |
15:00 | Eintracht Frankfurt | - | Ekte Betis | 3: 0 (0: 0) | |
15:45 | RB Leipzig | - | Stoke City | 1: 2 (1: 1) | |
klokka fem | Werder Bremen | - | Valencia CF | 1: 2 (0: 1) | |
klokka fem | Hertha BSC | - | Galatasaray | 2: 1 (1: 0) | |
17:15 | Liverpool FC | - | Atletisk Bilbao | 3: 1 (1: 1) | |
17:15 | Swansea City | - | Sampdoria | 4: 0 (1: 0) | |
17:30 | Tottenham Hotspur | - | Juventus | 2: 0 (1: 0) | |
19:30 | Udinese Calcio | - | AZ Alkmaar | 1: 2 (0: 2) | |
FIFA> Vennskapskamper for kvinner 2017> august | Vennskapskamper for kvinner 2017> August' border = '0' /> | ||||
13:00 | Estland | - | Latvia | 0: 3 (0: 1) | |
Australia> NPL New South Wales 2017 | NPL New South Wales 2017>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Parramatta FC | - | Sutherland Sharks | 0: 0 (0: 0) | |
10:45 | Sydney FC (Y) | - | Bonnyrigg White Eagles | 3: 1 (2: 1) | |
Australia> NPL Victoria 2017 | NPL Victoria 2017>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Avondale FC | - | Kingston City FC | 1: 0 (1: 0) | |
Australia> NPL Queensland 2017 | NPL Queensland 2017>' border = '0' /> | ||||
09:00 | Brisbane Strikers | - | Redlands United | 1: 0 (1: 0) | |
09:30 | FNQ Heat | - | Brisbane City FC | 0: 3 (0: 2) | |
10:00 | Western Pride | - | SWQ Thunder | 8: 1 (2: 0) | |
Australia> NPL Northern NSW 2017 | NPL Northern NSW 2017>' border = '0' /> | ||||
05:30 | Valentine Phoenix | - | Edgeworth FC | 0: 5 (0: 2) | |
05:30 | Lambton jaffas | - | Maitland FC | 1: 2 (1: 0) | |
Australia> NPL Western Australia 2017 | NPL Western Australia 2017>' border = '0' /> | ||||
08:00 | Subiaco AFC | - | Perth SC | 1: 3 (1: 3) | |
08:00 | ECU Joondalup | - | Balcatta FC | 5: 2 (2: 1) | |
08:00 | Floreat Athena | - | Mandurah City SC | 0: 0 (0: 0) | |
08:00 | Cockburn City SC | - | Stirling Lions SC | 7: 0 (6: 0) | |
08:00 | Joondalup United | - | Sorrento FC | 1: 2 (0: 1) | |
08:00 | Armadale SC | - | Inglewood United | 2: 6 (0: 3) | |
Australia> NPL South Australia 2017 | NPL Sør-Australia 2017>' border = '0' /> | ||||
03:30 | West Torrens Birkalla | - | Adelaide United (Y) | 2: 3 (1: 2) | |
06:30 | Adelaide Comets | - | Adelaide City FC | 2: 1 (0: 1) | |
06:30 | Croydon Kings SC | - | Adelaide Blue Eagles | 3: 1 (2: 0) | |
06:30 | West Adelaide Hellas | - | MetroStars SC | 3: 5 (1: 3) | |
06:30 | Cumberland United | - | Para Hills Knights SC | 1: 2 (0: 0) | |
10:30 | Adelaide Olympic | - | Campbelltown City SC | 2: 1 (1: 0) | |
Australia> NPL Capital Football 2017 | NPL Capital Football 2017>' border = '0' /> | ||||
06:00 | FFA CoE | - | Riverina neshorn | 12: 0 (3: 0) | |
06:00 | Monaro Panthers | - | Belconnen United | 0: 6 (0: 3) | |
10:50 | Tuggeranong United | - | Woden Weston FC | 4: 1 (1: 1) | |
Australia> NPL Tasmania 2017 | NPL Tasmania 2017>' border = '0' /> | ||||
05:00 | Kingborough Lions United | - | Clarence United | 0: 1 (0: 0) | |
05:00 | Devonport City | - | South Hobart FC | 0: 6 (0: 2) | |
07:30 | Launceston City FC | - | Hobart Zebras | 1: 0 (1: 0) | |
Østerrike> Bundesliga 2017/2018 | Bundesliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | LASK | - | SKN St. Pölten | 2: 0 (1: 0) | |
17:30 | RB Salzburg | - | FC Admira Wacker | 5: 1 (2: 0) | |
Østerrike> Regionalliga Ost 2017/2018 | Regionalliga Ost 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FC Stadlau | - | SV Horn | 0: 2 (0: 1) | |
klokka fem | ASK-BSC Bruck / Leitha | - | FCM Traiskirchen | 0: 1 (0: 0) | |
Østerrike> Regionalliga medio 2017/2018 | Regionalliga midten av 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | SV Lafnitz | - | Deutschlandsberger SC | 2: 0 (1: 0) | |
Østerrike> Regionalliga West (-2019) 2017/2018 | Regionalliga West (-2019) 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | SCR Altach (A) | - | SV Wals-Grünau | 3: 1 (1: 0) | |
klokka fem | FC Dornbirn | - | SV Grödig | 0: 0 (0: 0) | |
klokka fem | USK Maximarkt Anif | - | FC Kufstein | 0: 0 (0: 0) | |
17:30 | SV Wörgl | - | FC Alberschwende | 2: 0 (1: 0) | |
Hviterussland> Mesterskap 2017 | Cempionat 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Dnepr Mogilev | - | FK Vitebsk | 1: 2 (1: 1) | |
16:00 | Dinamo brest | - | FK Krumkachy Minsk | 3: 0 (2: 0) | |
klokka fem | FK Gorodeya | - | FK Slavia Mozyr | 0: 0 (0: 0) | |
Belgia> Førsteklasses A 2017/2018 | Første klasse A 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
klokka fem | Royal Excel Mouscron | - | Sportslig Charleroi | 2: 5 (1: 3) | |
19:00 | KV Kortrijk | - | Sportslig Lokeren | 1: 0 (1: 0) | |
19:00 | Waasland-Beveren | - | KV Mechelen | 2: 2 (1: 1) | |
19:30 | SV Zulte Waregem | - | Sint-Truidense VV | 2: 0 (0: 0) | |
Belgia> Første divisjon B 2017/2018 Periode 1 | Første klasse B 2017/2018 Periode 1>' border = '0' /> | ||||
16:00 | AFC Tubize | - | KSV Roeselare | 1: 3 (1: 1) | |
19:30 | Oud-Heverlee Leuven | - | Lierse SK | 2: 2 (1: 1) | |
Bolivia> Professional League 2017 Clausura | Professional League 2017 Clausura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Jorge Wilstermann | - | CD Guabirá | 3: 0 (1: 0) | |
Bosnia-Hercegovina> Premier Liga 2017/2018 | Premier Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
klokka fem | Arbeider Bijeljina | - | Zrinjski Mostar | 2: 1 (1: 0) | |
19:30 | Željezničar Sarajevo | - | NK Vitez | 1: 0 (0: 0) | |
Brasil> Serie A 2017 | Série A 2017>' border = '0' /> | ||||
23:00 | Fluminense RJ | - | Atlético Goianiense | 3: 1 (2: 1) | |
23:00 | Corinthians SP | - | Sport - PE | 3: 1 (1: 0) | |
Brasil> Série B 2017 | Série B 2017>' border = '0' /> | ||||
00:30 | Nautisk - PE | - | Luverdense - MT | 1: 0 (0: 0) | |
00:30 | Goias | - | Vest - SP | 0: 2 (0: 1) | |
01:30 | CR Brasil - AL | - | Amerika - MG | 2: 1 (2: 0) | |
20:30 | ABC - RN | - | Ceará - CE | 0: 1 (0: 0) | |
20:30 | Guarani - SP | - | Internasjonal | 0: 2 (0: 1) | |
20:30 | Ungdom - RS | - | Santa Cruz - PE | 2: 1 (0: 0) | |
23:00 | Boa Esporte - MG | - | Parana Club | 2: 1 (1: 0) | |
23:00 | Paysandu - PA | - | Figueirense - SC | 0: 1 (0: 1) | |
Bulgaria> Parva Liga 2017/2018 | Parva Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:45 | FK Vereya | - | Levski Sofia | 2: 0 (2: 0) | |
19:00 | Vitosha Bistritsa | - | PFC Ludogorets Razgrad | 2: 4 (2: 2) | |
Canada> Soccer League 2017 | Soccer League 2017>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Milton SC | - | Royal Toronto FC | 1: 7 | |
23:00 | FC Vorkuta | - | York Region Shooters | 0: 2 | |
Chile> Overgangsturnering i første divisjon 2017 | First Division 2017 Transition Tournament>' border = '0' /> | ||||
01:00 | University of Chile | - | Sports Temuco | 2: 1 (1: 1) | |
klokka fem | Palestinsk | - | Curico Kingdom | 2: 1 (1: 1) | |
20:30 | University of Concepcion | - | Santiago Wanderers | 2: 2 (2: 0) | |
23:00 | Den spanske unionen | - | Katolske universitetet | 1: 0 (0: 0) | |
Kina> Super League 2017 | Super League 2017>' border = '0' /> | ||||
12:35 | Shanghai Shenhua | - | Changchun Yatai | 1: 1 (0: 1) | |
12:35 | Jianggs Suning | - | Henan Jianye | 2: 2 (1: 1) | |
12:35 | Guangzhou Evergrande | - | Tianjin Teda | 3: 0 (0: 0) | |
12:35 | Hebei China Fortune FC | - | Yanbian FC | 3: 0 (1: 0) | |
12:35 | Guizhou Hengfeng Zhicheng FC | - | Chongqing Lifan | 1: 0 (1: 0) | |
12:35 | Beijing Guoan | - | Shandong Luneng | 2: 2 (2: 2) | |
Kina> League One 2017 | League One 2017>' border = '0' /> | ||||
09:00 | Yunnan Lijiang FC | - | Hangzhou Greentown | 1: 1 (0: 0) | |
12:00 | Zhèjiāng Yìténg | - | Shijiazhuang Ever Bright | 3: 1 (2: 1) | |
12:30 | Baoding Yingli Yitong | - | Nei Mongol Zhongyou | 3: 1 (0: 1) | |
12:45 | Meizhou Hakka | - | Beijing Renhe FC | 0: 0 (0: 0) | |
12:45 | Shanghai Shenxin | - | Dalian Transcendence | 3: 0 (2: 0) | |
Colombia> Første avslutning i 2017 | Første A 2017 avslutning>' border = '0' /> | ||||
01:45 | Envigado FC | - | Sports Tolima | 3: 1 (1: 0) | |
21:15 | Atletisk Huila | - | Rionegro Golden Eagles | 2: 0 (2: 0) | |
23:30 | Petroleum Alliance | - | Jaguarer fra Cordoba | 1: 1 (1: 1) | |
Costa Rica> Førstedivisjon 2017/2018 Apertura | Første divisjon 2017/2018 Apertura>' border = '0' /> | ||||
21:00 | AD Carmelita | - | UCR fotballklubb | 1: 2 (0: 1) | |
Kroatia> 1. HNL 2017/2018 | 1. HNL 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | NK Rudeš | - | NK Inter Zapresic | 0: 2 (0: 1) | |
20:00 | Slaven Belupo | - | HNK Cibalia | 2: 1 (0: 0) | |
Tsjekkia> 1. fotballliga 2017/2018 | 1. fotballliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Bohemians 1905 | - | MFK Karvina | 2: 1 (1: 1) | |
16:00 | Sigma Olomouc | - | Slovan Liberec | 2: 1 (1: 0) | |
16:00 | FK Teplice | - | FK Dukla Praha | 3: 1 (2: 0) | |
16:00 | FC FASTAV Zlín | - | FC Zbrojovka Brno | 2: 1 (0: 0) | |
Tsjekkia> 2. fotballliga 2017/2018 | 2. fotballliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
09:15 | FK Pardubice | - | FK Frýdek-Místek | 1: 0 (0: 0) | |
09:15 | FK Fotbal Třinec | - | 1. FK Příbram | 2: 1 (2: 1) | |
13:30 | SFC Opava | - | MFK Vítkovice | 6: 2 (3: 1) | |
16:00 | FK MAS Táborsko | - | FK Olympia Praha | 2: 2 (0: 1) | |
Tsjekkia> Pohár FAČR 2017/2018> 2. runde | FACR Cup 2017/2018> 2. Runde' border = '0' /> | ||||
15:00 | TJ Jiskra Domažlice | - | MFK Chrudim | 2: 0 (2: 0) | |
Danmark> Superliga 2017/2018 | Superliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Hobro I. | - | Randers FC | 2: 0 (1: 0) | |
Danmark> 2. divisjonsbasseng 1 2017/2018 | 2. divisjonsbasseng 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | BK Frem København | - | Hillerød GI | 2: 2 (0: 0) | |
14:00 | Brønshøj BK | - | B.93 København | 3: 1 (1: 1) | |
14:00 | AB Gladsaxe | - | Hvidovre IF | 2: 2 (1: 0) | |
Danmark> 2. divisjonsbasseng 2 2017/2018 | 2. Divisjonsbasseng 2 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Hellerup I. | - | BK Avarta | 1: 1 (1: 1) | |
13:00 | Telle fotball | - | Næsby BK | 2: 1 (1: 1) | |
13:00 | BK Marienlyst | - | Middelfart Boldklub | 3: 1 (0: 0) | |
Danmark> 2. divisjonsbasseng 3 2017/2018 | 2. Divisjonsbasseng 3 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | FC Sydvest 05 | - | VSK Aarhus | 1: 1 (0: 1) | |
Ecuador> Serie A 2017 Andre etappe | Serie A 2017 andre etappe>' border = '0' /> | ||||
01:45 | Barcelona | - | Katolske universitetet | 0: 1 (0: 0) | |
17:30 | Uavhengig av dalen | - | Emelec | 2: 1 (1: 0) | |
20:00 | Dolphin SC | - | Ungdomsklan | 3: 0 (0: 0) | |
El Salvador> Første divisjon 2017/2018 Åpning | Første divisjon 2017/2018 Apertura>' border = '0' /> | ||||
22:00 | Pasaquina FC | - | Modig | 2: 1 (2: 0) | |
22:00 | Drage | - | Santa Tecla FC | 0: 2 (1: 2) | |
England> Mesterskap 2017/2018 | Mesterskap 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Bristol City | - | Barnsley FC | 3: 1 (3: 0) | |
15:00 | Burton Albion | - | Cardiff City | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Fulham FC | - | Norwich City | 1: 1 (1: 0) | |
15:00 | Ipswich Town | - | Birmingham City | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Preston North End | - | Sheffield onsdag | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Queens Park Rangers | - | Reading FC | 2: 0 (1: 0) | |
15:00 | Sheffield United | - | Brentford FC | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Wolverhampton Wanderers | - | Middlesbrough FC | 1: 0 (1: 0) | |
17:30 | Aston Villa | - | Hull City | 1: 1 (1: 0) | |
England> League One 2017/2018 | League One 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Bradford City | - | Blackpool FC | 2: 1 (1: 1) | |
15:00 | Bury FC | - | Walsall FC | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Charlton Athletic | - | Bristol Rovers | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Doncaster Rovers | - | Gillingham FC | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Fleetwood Town | - | Rotherham United | 2: 0 (1: 0) | |
15:00 | Milton Keynes Dons | - | Wigan Athletic | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | Oldham Athletic | - | Oxford United | 0: 2 (0: 1) | |
15:00 | Peterborough United | - | Plymouth Argyle | 2: 1 (1: 0) | |
15:00 | Portsmouth FC | - | Rochdale AFC | 2: 0 (0: 0) | |
15:00 | Scunthorpe United | - | AFC Wimbledon | 1: 1 (1: 0) | |
15:00 | Shrewsbury Town | - | Northampton Town | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Southend United | - | Blackburn Rovers | 2: 1 (2: 0) | |
England> League Two 2017/2018 | League Two 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Accrington Stanley | - | Colchester United | 3: 1 (2: 0) | |
15:00 | Carlisle United | - | Swindon Town | 1: 2 (0: 1) | |
15:00 | Chesterfield FC | - | Grimsby Town | 1: 3 (0: 2) | |
15:00 | Coventry City | - | Notts County | 3: 0 (1: 0) | |
15:00 | Crawley Town | - | Port Vale FC | 1: 3 (0: 2) | |
15:00 | Crewe Alexandra | - | Mansfield Town | 2: 2 (1: 0) | |
15:00 | Exeter City | - | Cambridge United | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Forest Green Rovers | - | Barnet FC | 2: 2 (2: 0) | |
15:00 | Luton Town | - | Yeovil Town | 8: 2 (5: 1) | |
15:00 | Morecambe FC | - | Cheltenham Town | 2: 1 (0: 1) | |
15:00 | Stevenage FC | - | Newport County | 3: 3 (1: 0) | |
15:00 | Wycombe Wanderers | - | Lincoln City | 2: 2 (2: 1) | |
England> National League 2017/2018 | National League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Sutton United | - | Leyton Orient | 2: 0 (2: 0) | |
15:00 | Bromley FC | - | Eastleigh FC | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Dagenham & Redbridge | - | Barrow AFC | 2: 1 (2: 0) | |
15:00 | AFC Fylde | - | Boreham Wood | 2: 2 (1: 1) | |
15:00 | Guiseley AFC | - | Ebbsfleet United | 2: 2 (1: 0) | |
15:00 | Halifax Town | - | Aldershot Town | 0: 2 (0: 0) | |
15:00 | Hartlepool United | - | Dover Athletic | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | Maidstone United | - | Maidenhead United | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Torquay United | - | Tranmere Rovers | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Woking FC | - | Gateshead FC | 2: 1 (2: 1) | |
15:00 | Wrexham AFC | - | Macclesfield Town | 0: 1 (0: 1) | |
Estland> Champions League 2017 | Champions League 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | FC Levadia | - | Paide City Team | 8: 0 (4: 0) | |
klokka fem | Pärnu JK Tapperhet | - | FC Flora | 1: 8 (1: 5) | |
Finland> Veikkausliiga 2017 | Veikkausliiga 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Ilves Tammerfors | - | JJK Jyväskylä | 2: 1 (2: 1) | |
15:00 | Kuopio PS | - | Rovaniemi PS | 3: 0 (0: 0) | |
Finland> Ykkönen 2017 | Nummer ett 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | AC Oulu | - | FF-året | 0: 4 (0: 0) | |
15:00 | FC Honka | - | OPS Oulu | 3: 1 (2: 0) | |
15:00 | KPV Kokkola | - | Haka Valkeakoski | 2: 2 (1: 1) | |
Frankrike> Ligue 1 2017/2018 | Ligue 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:15 | Paris Saint Germain | - | Amiens SC | 2: 0 (1: 0) | |
19:00 | AS Saint-Etienne | - | OGC Hyggelig | 1: 0 (1: 0) | |
19:00 | ESTAC Troyes | - | Rennes stadion | 1: 1 (0: 0) | |
19:00 | FC Metz | - | EA Guingamp | 1: 3 (1: 1) | |
19:00 | Montpellier HSC | - | SM Caen | 1: 0 (0: 0) | |
19:00 | Olympisk lyon | - | RC Strasbourg | 4: 0 (1: 0) | |
Frankrike> Ligue 2 2017/2018 | Ligue 2 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Reims stadion | - | US Orléans | 2: 0 (1: 0) | |
Georgia> Erovnuli Liga 2017 | Erovnuli Liga 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Dinamo batumi | - | FC Samtredia | 0: 1 (0: 0) | |
18:00 | Torpedo Kutaisi | - | Kolkheti Poti | 0: 0 (0: 0) | |
Tyskland> 2. Bundesliga 2017/2018 | 2. Bundesliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | MSV Duisburg | - | VfL Bochum | 1: 1 (1: 0) | |
14:30 | Eintracht Braunschweig | - | 1. FC Heidenheim 1846 | 2: 0 (1: 0) | |
Tyskland> 3. liga 2017/2018 | 3. Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FC Carl Zeiss Jena | - | Chemnitzer FC | 1: 1 (0: 0) | |
13:00 | VfR Aalen | - | Sportsfan Lotte | 3: 0 (1: 0) | |
13:00 | SC Paderborn 07 | - | SG Sonnenhof Großaspach | 5: 0 (3: 0) | |
13:00 | Hansa Rostock | - | SV Meppen | 1: 2 (0: 0) | |
13:00 | Preussen Munster | - | Werder Bremen II | 0: 1 (0: 1) | |
13:00 | Karlsruher SC | - | SV Wehen Wiesbaden | 2: 1 (0: 1) | |
13:00 | SpVgg Unterhaching | - | Fortuna Köln | 2: 2 (0: 1) | |
Tyskland> Supercup 2017> Final | Supercup 2017> Final' border = '0' /> | ||||
19:30 | Borussia Dortmund | - | Bayern München | 4: 5 (1: 1, 2: 2, 2: 2) pso | |
Tyskland> Regionalliga Nord 2017/2018 | Regionalliga Nord 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Hannover 96 II | - | Oppmøte Flensburg 08 | 0: 0 (0: 0) | |
12:00 | VfL Wolfsburg II | - | SSV Jeddeloh | 4: 3 (3: 1) | |
12:00 | Hamburger SV II | - | Germania Egestorf / Langreder | 1: 0 (0: 0) | |
14:00 | SV Eutin 08 | - | VfV Hildesheim | 4: 0 (1: 0) | |
14:30 | TSV Havelse | - | Enhet Braunschweig II | 4: 1 (0: 1) | |
Tyskland> Regionalliga Nordost 2017/2018 | Regionalliga Nordost 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | FC Oberlausitz | - | ZFC Meuselwitz | 3: 1 (1: 0) | |
12:00 | TSG Neustrelitz | - | VfB Auerbach | 2: 1 (0: 1) | |
12:30 | Wacker Nordhausen | - | Berlin AK 07 | 3: 0 (1: 0) | |
12:30 | FSV 63 Luckenwalde | - | Hertha BSC II | 0: 2 (0: 0) | |
12:30 | Energi Cottbus | - | FSV Budissa Bautzen | 3: 1 (2: 0) | |
Tyskland> Regionalliga West 2017/2018 | Regionalliga Vest 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | SC Verl | - | Alemannia Aachen | 2: 2 (0: 1) | |
13:00 | Westfalia Rhynern | - | TuS Erndtebrück | 2: 2 (2: 1) | |
13:00 | 1. FC Köln II | - | SC Wiedenbrück | 1: 4 (1: 2) | |
13:00 | SV Rödinghausen | - | Viktoria Köln | 3: 2 (1: 1) | |
Tyskland> Regionalliga Südwest 2017/2018 | Regionalliga Südwest 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | TSV Schott Mainz | - | 1899 Hoffenheim II | 1: 3 (0: 0) | |
13:00 | Eintracht Stadtallendorf | - | SV Röchling Völklingen | 5: 3 (3: 0) | |
13:00 | FC-Astoria Walldorf | - | Stuttgart Kickers | 2: 1 (1: 0) | |
13:00 | Wormatia ormer | - | 1. FSV Mainz 05 II | 1: 4 (1: 1) | |
Tyskland> Regionalliga Bayern 2017/2018 | Regionalliga Bayern 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | 1. FC Nürnberg II | - | FC Pipinsried | 4: 0 (2: 0) | |
13:00 | SV Schalding-Heining | - | TSV 1860 München | 1: 4 (0: 1) | |
Tyskland> Bayernliga Nord 2017/2018 | Bayernliga Nord 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FC Amberg | - | TSV Großbardorf | 1: 2 (1: 1) | |
13:30 | SpVgg Ansbach | - | SV Erlenbach | 5: 3 (3: 2) | |
14:00 | Würzburger FV | - | DJK Gebenbach | 6: 1 (5: 1) | |
15:00 | TSV Aubstadt | - | DJK Bamberg | 0: 0 (0: 0) | |
Tyskland> Bayernliga Süd 2017/2018 | Bayernliga Süd 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | ASV Neumarkt | - | SV Pullach | 2: 2 (1: 0) | |
15:00 | FC Ismaning | - | SB Chiemgau Traunstein | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | SpVgg Hankofen-Hailing | - | SV Kirchanschöring | 4: 2 (3: 0) | |
15:00 | TSV Kottern-St. Mang | - | TSV Schwaben Augsburg | 3: 2 (2: 1) | |
16:00 | TSV 1865 Dachau | - | BCF Wolfratshausen | 1: 2 (0: 0) | |
16:00 | TSV 1896 Rain am Lech | - | DJK Vilzing | 4: 1 (1: 0) | |
klokka fem | 1. FC Sonthofen | - | TSV Kornburg | 2: 1 (0: 0) | |
Tyskland> Hessenliga 2017/2018 | Hessenliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Bayern Alzenau | - | Viktoria Griesheim | 2: 1 (2: 0) | |
14:00 | VfB Ginsheim | - | SC Waldgirmes | 2: 4 (1: 2) | |
14:00 | TSV Lehnerz | - | SpVgg Neu-Isenburg | 2: 0 (0: 0) | |
14:00 | FSC Lohfelden | - | SV Rot-Weiss Hadamar | 2: 1 (1: 0) | |
14:00 | Rot-Weiss Frankfurt | - | KSV Baunatal | 1: 3 (1: 1) | |
14:00 | OSC Vellmar | - | SV Buchonia Flieden | 0: 3 (0: 2) | |
14:00 | SC Teutonia Watzenborn-Steinburg | - | SV Steinbach | 2: 3 (0: 1) | |
Tyskland> Oberliga NOFV-Nord 2017/2018 | Oberliga NOFV-Nord 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FC Anker Wismar | - | CFC Hertha 06 | 1: 1 (0: 0) | |
13:00 | 1.FC Frankfurt (Oder) | - | FC Mecklenburg Schwerin | 2: 1 (0: 1) | |
13:00 | Torgelower FC Greif | - | Malchower SV 90 | 0: 1 (0: 0) | |
Tyskland> Oberliga NOFV-Süd 2017/2018 | Oberliga NOFV-Süd 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Union Sandersdorf | - | FC Eilenburg | 2: 5 (0: 3) | |
13:00 | FSV Barleben | - | SV 1899 Merseburg | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | VfL Hall 96 | - | Askania Bernburg | 0: 0 (0: 0) | |
Tyskland> Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2017/2018 | Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:30 | FC Karbach | - | FV Eppelborn | 1: 0 (0: 0) | |
14:00 | FC Hertha Wiesbach | - | Rød og hvit Koblenz | 1: 1 (0: 1) | |
14:30 | Eintracht Trier | - | FV Dudenhofen | 2: 1 (1: 1) | |
14:30 | TuS Mechtersheim | - | FV 07 Diefflen | 0: 5 (0: 4) | |
14:30 | TSG Pfeddersheim | - | FSV Salmrohr | 0: 0 (0: 0) | |
15:30 | FV Engers 07 | - | SV Morlautern | 3: 2 (1: 1) | |
Tyskland> Schleswig-Holstein League 2017/2018 | Schleswig-Holstein League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Oppmøte Flensburg 08 II | - | TSV Wankendorf | 10: 0 (3: 0) | |
13:00 | TSV Friedrichsberg-Busdorf | - | Mellom Türkspor Kiel | 0: 1 (0: 0) | |
13:00 | PSV Union Neumünster | - | FC Dornbreite Lübeck | 2: 2 (1: 1) | |
14:00 | TSB Flensburg | - | Heider SV | 1: 2 (0: 0) | |
14:30 | SV Eichede | - | NTSV Strand 08 | 1: 2 (0: 2) | |
klokka fem | SV dødsfelt | - | TSV Schilksee | 2: 2 (1: 1) | |
Tyskland> Ungdoms DFB-Junioren-Vereinspokal 2017/2018> 1. runde | Youth DFB-Junioren-Vereinspokal 2017/2018> 1. Round' border = '0' /> | ||||
10:00 | Hertha Zehlendorf | - | Hertha BSC | 0: 4 (0: 0) | |
10:00 | Dynamo Dresden | - | Bayer Leverkusen | 3: 2 (1: 1) | |
Guatemala> National League 2017/2018 Apertura | National League 2017/2018 Apertura>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Deportivo Suchitepéquez | - | Gammel GFC | 1: 0 (0: 0) | |
21:00 | Cobán Imperial | - | Siquinalá FC | 1: 1 (1: 0) | |
Ungarn> NB I 2017/2018 | NB I 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
klokka fem | Balmazújváros FC | - | Diósgyőr VTK | 4: 0 (1: 0) | |
19:00 | Paks SE | - | Fremgang i Szombathely | 2: 0 (0: 0) | |
19:30 | Puskás FC | - | Budapest Honvéd | 0: 2 (0: 1) | |
Island> Úrvalsdeild 2017 | Úrvalsdeild 2017>' border = '0' /> | ||||
klokka fem | KA Akureyri | - | FH Hafnarfjörður | 0: 0 (0: 0) | |
Indonesia> Liga 1 2017 | Liga 1 2017>' border = '0' /> | ||||
09:00 | Sæd Padang | - | Gresik United | 4: 1 (1: 1) | |
09:00 | Pusamania Borneo | - | Sriwijaya FC | 0: 1 (0: 0) | |
12:30 | Persib Bandung | - | PS TNI | 3: 1 (2: 0) | |
Irak> Super League 2016/2017 | Super League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:45 | Al Talaba | - | Al Minaa | 0: 1 (0: 1) | |
14:45 | Al Kahraba | - | Din FC | 0: 0 (0: 0) | |
Irland> Premier Division 2017 | Premier Division 2017>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Sligo Rovers | - | St. Patrick's Athletic | 1: 1 (1: 0) | |
Irland> First Division 2017 | Første divisjon 2017>' border = '0' /> | ||||
19:15 | Cobh Ramblers | - | Longford Town | 2: 0 (1: 0) | |
Israel> Toto Cup Al 2017/2018> Gruppe A | Toto Cup Al 2017/2018> Gruppe A' border = '0' /> | ||||
klokka fem | Bnei Sachnin FC | - | Hapoel Haifa | 1: 1 (1: 1) | |
19:00 | Maccabi Haifa | - | Ironi kiryat shmona | 0: 0 (0: 0) | |
Israel> Toto Cup Al 2017/2018> Gruppe C | Toto Cup Al 2017/2018> Gruppe C' border = '0' /> | ||||
17:45 | Hapoel Ashkelon | - | FC Ashdod | 0: 1 (0: 0) | |
Italia> Coppa Italia 2017/2018> 2. runde | Coppa Italia 2017/2018> 2. Round' border = '0' /> | ||||
klokka fem | Spice Football | - | AC Reggiana | 3: 0 (1: 0) | |
klokka fem | Ascoli Picchio FC | - | SS Juve Stabia | 3: 2 (2: 1) | |
19:30 | Pro Vercelli | - | US Lecce | 1: 2 (0: 1) | |
19:30 | Empoli FC | - | AC Renate | 3: 5 (0: 0, 1: 1, 2: 2) pso | |
Japan> J1 League 2017 | J1 League 2017>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Ventforet Kofu | - | Gamba Osaka | 1: 0 (0: 0) | |
10:30 | Kashima Antlers | - | Vegalta Sendai | 2: 0 (1: 0) | |
11:00 | Albirex Niigata | - | Yokohama F. Marinos | 0: 2 (0: 0) | |
11:00 | Kirsebær Osaka | - | Consadole Sapporo | 3: 1 (3: 0) | |
11:00 | Glee Iwata | - | Sanfrecce Hiroshima | 2: 3 (2: 1) | |
11:00 | Kashiwa Reysol | - | Vissel Kobe | 3: 1 (0: 1) | |
11:00 | Kawasaki Frontale | - | FC Tokyo | 1: 1 (0: 0) | |
11:00 | Sagan Tosu | - | Shimizu S-Pulse | 2: 1 (2: 0) | |
11:00 | Urawa Red Diamonds | - | Omiya Ardija | 2: 2 (1: 0) | |
Japan> J2 League 2017 | J2 League 2017>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Thespakusatsu Gunma | - | Montedio Yamagata | 0: 1 (0: 0) | |
10:30 | Yokohama FC | - | Oita Trinita | 1: 2 (1: 1) | |
11:00 | Kyoto Sanga FC | - | Okayama fasan | 1: 1 (0: 1) | |
11:00 | Kamatamare Sanuki | - | HollyHock Myte | 2: 0 (0: 0) | |
11:00 | Grener av Kanazawa | - | Tokyo Verdy | 0: 0 (0: 0) | |
11:00 | Machida Zelvia | - | Fukuoka veps | 0: 1 (0: 0) | |
11:00 | Renofa Yamaguchi | - | Roasso Kumamoto | 1: 2 (0: 1) | |
11:00 | Shonan Bellmare | - | Matsumoto Yamaga | 2: 1 (2: 1) | |
11:00 | Tokushima Vortis | - | JEF United Chiba | 0: 1 (0: 1) | |
11:00 | V-Varen Nagasaki | - | FC Gifu | 2: 1 (1: 1) | |
Latvia> Virsliga 2017 | Virsliga 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FK Ventspils | - | FK Jelgava | 1: 0 (0: 0) | |
klokka fem | FK Spartaks | - | Riga FC | 2: 0 (1: 0) | |
Luxembourg> Nationaldivision 2017/2018 | Nationaldivision 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | En Strassen | - | FC Rodange 91 | 2: 2 (0: 1) | |
Malaysia> Super League 2017 | Super League 2017>' border = '0' /> | ||||
13:15 | Sarawak FA | - | Penang FA | 2: 0 (0: 0) | |
14:00 | Pahang FA | - | Kedah FA | 2: 1 (0: 0) | |
14:00 | T-Team FC | - | Melaka United | 1: 5 (1: 0) | |
14:00 | Perak TBG | - | PKNS FC | 2: 0 (0: 0) | |
14:00 | Selangor FA | - | Johor Darul Ta’zim | 2: 1 (0: 1) | |
14:00 | Kelantan FA | - | Felda United FC | 1: 1 (1: 1) | |
Mexico> Første divisjon 2017/2018 Åpning | Første divisjon 2017/2018 Apertura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Monarcas Morelia | - | Santos Laguna | 1: 1 (0: 1) | |
03:00 | Club Tijuana | - | CF Monterrey | 0: 3 (0: 1) | |
23:00 | BUAP Ulver | - | CF Pachuca | 3: 2 (0: 0) | |
Mexico> Promotion League (2004-2020) 2017/2018 Apertura | Promotion League (2004-2020) 2017/2018 Apertura>' border = '0' /> | ||||
02:00 | Atlante | - | Club Celaya | 1: 0 (0: 0) | |
02:30 | Svarte løver | - | Zacatecas gruvearbeidere | 0: 4 (0: 0) | |
02:30 | Venados FC | - | Dorados av Sinaloa | 0: 2 (0: 0) | |
04:00 | Cimarrones of Sonora | - | Atletisk Zacatepec | 0: 0 (0: 0) | |
04:00 | Murcielagos FC | - | Kaffedyrkerne av Tapachula | 3: 0 (1: 0) | |
Mexico> U20 grunnleggende styrker 2017/2018 Åpning | U20 grunnleggende styrker 2017/2018 Åpning>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Deportivo Guadalajara | - | Club Necaxa | 1: 2 | |
16:00 | BUAP Ulver | - | CF Pachuca | 3: 2 | |
klokka fem | UANL Tigres | - | Hvite haner | 0: 2 | |
klokka fem | Club Leon | - | Blå kors | 1: 0 | |
18:00 | CF America | - | Pumas UNAM | 0: 3 | |
Mexico> U17 grunnleggende styrker 2017/2018 Åpning | U17 grunnleggende styrker 2017/2018 Åpning>' border = '0' /> | ||||
15:00 | UANL Tigres | - | Hvite haner | 3: 2 | |
15:00 | Club Leon | - | Blå kors | 2: 3 | |
17:30 | Deportivo Guadalajara | - | Club Necaxa | 3: 0 | |
18:45 | BUAP Ulver | - | CF Pachuca | 1: 2 | |
Mexico> U15 grunnleggende styrker 2017/2018 Åpning | U15 grunnleggende styrker 2017/2018 Åpning>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Santos Laguna | - | UANL Tigres | 2: 1 | |
15:30 | Monarcas Morelia | - | Atlas Guadalajara | 0: 0 | |
16:00 | Pumas UNAM | - | CF America | 2: 5 | |
16:00 | BUAP Ulver | - | Club Tijuana | 2: 7 | |
16:00 | CF Monterrey | - | Hvite haner | 2: 0 | |
18:00 | Puebla FC | - | CD Veracruz | 0: 2 | |
22:00 | Deportivo Guadalajara | - | Club Leon | 1: 1 | |
Moldova> National Division 2017 | Landsdivisjon 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FC Milsami | - | CS Petrocub | 1: 0 (0: 0) | |
16:00 | FC Zaria | - | Dacia Chisinau | 0: 1 (0: 1) | |
18:00 | FC Sheriff | - | Dynamo Auto | 3: 1 (2: 0) | |
Montenegro> 1. CFL 2017/2018 | 1. CFL 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
klokka fem | FK Decic Tuzi | - | FK Zeta | 1: 4 (0: 2) | |
klokka fem | FK Grbalj Radanovići | - | OFK Petrovac | 0: 2 (0: 0) | |
klokka fem | FK KOM Podgorica | - | FK Sutjeska | 0: 1 (0: 1) | |
klokka fem | FK Rudar Pljevlja | - | Mladost Podgorica | 0: 1 (0: 1) | |
18:00 | FK Budućnost Podgorica | - | Iskra Danilovgrad | 3: 0 (1: 0) | |
Nederland> Supercup 2017> Final | Supercup 2017> Final' border = '0' /> | ||||
klokka fem | Feyenoord | - | Hastighet | 4: 2 (1: 0, 1: 1) pso | |
Nord-Irland> League Cup 2017/2018> 1. runde | League Cup 2017/2018> 1. Round' border = '0' /> | ||||
14:30 | Dergview FC | - | Annagh United | 4: 0 (1: 0) | |
15:00 | H&W Sveisere | - | Armagh City FC | 3: 0 (1: 0) | |
15:00 | Portstewart FC | - | Limavady United | 2: 3 (0: 0) | |
15:00 | Sport & Leisure Swifts | - | Lurgan Celtic | 0: 1 (0: 0) | |
Norway > Eliteserien 2017 | Eliteserien 2017 > ' /> | ||||
klokka fem | Rosenborg BK | - | Kristiansund BK | 4: 1 (2: 0) | |
Norway > 1. Divisjon 2017 | 1. Divisjon 2017 > ' /> | ||||
14:00 | jeg begynner | - | Mjøndalen IF | 2: 1 (2: 0) | |
Norway > 2. Divisjon Avdeling 1 2017 | 2. Divisjon Avdeling 1 2017 > ' /> | ||||
14:00 | Finnsnes IL | - | Kjelsås Fotball | 1: 1 (1: 0) | |
15:00 | Brumunddal | - | Hamarkameratene | 0: 2 (0: 0) | |
15:00 | Asker SK | - | Raufoss IL | 3: 0 (3: 0) | |
15:00 | Nybergsund IL-Trysil | - | Follo FK | 2: 1 (1: 0) | |
15:00 | KFUM Oslo | - | Grorud IL | 2: 2 (1: 0) | |
klokka fem | Høy IF | - | Bærum SK | 1: 1 (0: 1) | |
Norway > 2. Divisjon Avdeling 2 2017 | 2. Divisjon Avdeling 2 2017 > ' /> | ||||
15:00 | Fram Larvik | - | IL Hødd | 3: 2 (0: 0) | |
15:00 | Egersunds IK | - | Notodden FK | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | Hønefoss BK | - | FK Vidar | 3: 1 (2: 1) | |
Paraguay> Førstedivisjon 2017 Clausura | Første divisjon 2017 Clausura>' border = '0' /> | ||||
00:10 | Frihet | - | Guarani | 0: 0 (0: 0) | |
20:00 | Sportivo Trinidense | - | General Diaz | 1: 1 (1: 1) | |
22:10 | Uavhengig av Campo Grande | - | Cerro Porteño | 3: 2 (2: 1) | |
Peru> First Division 2017 Apertura | First Division 2017 Apertura>' border = '0' /> | ||||
18:30 | Ayacucho FC | - | Sport Huancayo | 1: 1 (1: 0) | |
21:00 | FBC Melgar | - | Kommunal idrett | 1: 1 (1: 1) | |
23:45 | Cantolao Academy | - | Fagforening | 2: 0 (0: 0) | |
Polen> Ekstraklasa 2017/2018 | Ekstraklasa 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Lechia Gdańsk | - | Gornik Zabrze | 1: 1 (0: 1) | |
klokka fem | Zagłębie Lubin | - | Pogon Szczecin | 3: 0 (2: 0) | |
19:30 | Termalica Bruk-Bet Nieciecza | - | Legia Warszawa | 1: 0 (0: 0) | |
Polen> I Liga 2017/2018 | I Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Górnik Leczna | - | Zagłębie Sosnowiec | 2: 1 (0: 0) | |
16:00 | Pogoń Siedlce | - | Odra Opole | 1: 2 (0: 1) | |
16:45 | GKS Tychy '71 | - | FKS Stal Mielec | 1: 0 (0: 0) | |
klokka fem | Chojniczanka Chojnice | - | OKS Stomil Olsztyn | 3: 0 (1: 0) | |
klokka fem | Podbeskidzie Bielsko-Biała | - | Bytovia Bytów | 0: 2 (0: 0) | |
klokka fem | Olimpia Grudziadz | - | Wigry Suwałki | 2: 0 (2: 0) | |
19:00 | Kobber Legnica | - | Gks katowice | 1: 1 (0: 0) | |
Portugal> Super Cup 2017> Finale | Super Cup 2017> Final' border = '0' /> | ||||
20:45 | SL Benfica | - | Vitória Guimarães | 3: 1 (2: 1) | |
Romania> Liga 1 2017/2018 | Liga 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:30 | Sepsis OSK | - | FC Viitorul Constanța | 1: 0 (0: 0) | |
19:00 | CSM Politehnica Iași | - | CFR Cluj | 0: 2 (0: 2) | |
Russland> Premier Liga 2017/2018 | Premier Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FK Ufa | - | Akhmat Grozny | 3: 2 (0: 0) | |
15:30 | Dynamo Moskva | - | FK Amkar Perm | 3: 0 (0: 0) | |
18:00 | Lokomotiv Moskva | - | SKA-Khabarovsk | 1: 0 (0: 0) | |
Russland> 1. divisjon 2017/2018 | 1. Divisjon 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
09:00 | Luftenergi | - | Dinamo St. Petersburg | 1: 2 (1: 2) | |
13:00 | FK Tom Tomsk | - | FK Khimki | 2: 1 (2: 0) | |
14:00 | Olimpiyets Nizhny Novgorod | - | Shinnik yaroslavl | 0: 1 (0: 1) | |
14:00 | FK Tyumen | - | Kuban Krasnodar | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Avangard Kursk | - | Baltika Kaliningrad | 1: 1 (0: 1) | |
15:00 | Enisey Krasnoyarsk | - | Spartak Moskva 2 | 2: 1 (1: 0) | |
16:00 | Fakel Voronezh | - | FK Orenburg | 0: 1 (0: 1) | |
16:00 | Krylia Sovetov | - | Volgar astrakhan | 1: 0 (1: 0) | |
16:00 | Rotor Volgograd | - | Sibir Novosibirsk | 1: 2 (0: 2) | |
16:00 | Zenit St. Petersburg 2 | - | FK Tambov | 0: 1 (0: 1) | |
Skottland> Premiership 2017/2018 | Premiership 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Celtic FC | - | Hjertet av Midlothian | 4: 1 (1: 0) | |
15:00 | Dundee FC | - | Ross County FC | 1: 2 (0: 1) | |
15:00 | Hibernian FC | - | Partick Thistle | 3: 1 (2: 1) | |
15:00 | Kilmarnock FC | - | St. Johnstone FC | 1: 2 (0: 1) | |
Skottland> Mesterskap 2017/2018 | Mesterskap 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Dumbarton FC | - | Greenock Morton FC | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Inverness CT | - | Dundee United | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | Livingston FC | - | Dunfermline Athletic | 1: 1 (1: 0) | |
15:00 | Queen of the South | - | Brechin City FC | 4: 1 (2: 0) | |
15:00 | St. Mirren FC | - | Falkirk FC | 3: 1 (1: 1) | |
Skottland> League One 2017/2018 | League One 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Albion Rovers | - | Ayr United | 1: 5 (0: 3) | |
15:00 | Alloa Athletic | - | Raith Rovers | 1: 1 (1: 0) | |
15:00 | Arbroath FC | - | Queen’s Park FC | 2: 0 (1: 0) | |
15:00 | Forfar Athletic | - | Airdrieonians FC | 2: 1 (1: 0) | |
15:00 | Stranraer FC | - | East Fife FC | 1: 0 (0: 0) | |
Skottland> League Two 2017/2018 | League Two 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Annan Athletic | - | Peterhead FC | 1: 2 (1: 0) | |
15:00 | Berwick Rangers | - | Clyde FC | 3: 1 (1: 1) | |
15:00 | Edinburgh City FC | - | Montrose FC | 1: 3 (0: 2) | |
15:00 | Elgin City | - | Cowdenbeath FC | 1: 1 (1: 1) | |
15:00 | Stenhousemuir FC | - | Stirling Albion FC | 2: 3 (2: 1) | |
Serbia> Super League 2017/2018 | Super League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
klokka fem | FK Zemun | - | Radnicki Nis | 1: 2 (1: 2) | |
19:00 | FK Voždovac | - | Jager Cacak | 2: 1 (0: 1) | |
19:00 | FK Javor | - | FC Macva Sabac | 0: 4 (0: 0) | |
19:00 | Mladost Lucani | - | FC Rad Beograd | 2: 1 (2: 1) | |
19:00 | Vojvodina | - | OFK Bačka | 1: 0 (0: 0) | |
Singapore> Premier League 2017 | Premier League 2017>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Albirex Niigata (S) | - | Geylang International | 5: 0 (4: 0) | |
Slovakia> Super Liga 2017/2018 | Super League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Spartak Trnava | - | FK AS Trenčín | 2: 1 (1: 1) | |
18:00 | Železiarne Podbrezová | - | MFK Zemplin Michalovce | 1: 0 (0: 0) | |
18:00 | Zlaté Moravce | - | MŠK Žilina | 2: 0 (1: 0) | |
Slovenia> PrvaLiga 2017/2018 | PrvaLiga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:50 | NK Triglav | - | Olimpija Ljubljana | 0: 0 (0: 0) | |
19:30 | Rudar Velenje | - | NK Krško | 0: 1 (0: 0) | |
Sør-Korea> K League 1 2017 | K League 1 2017>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Daegu FC | - | FC Seoul | 2: 2 (1: 1) | |
11:00 | Gwangju FC | - | Suwon Bluewings | 0: 1 (0: 0) | |
11:00 | Incheon United | - | Jeju United | 0: 0 (0: 0) | |
Sør-Korea> K League 2 2017 | K League 2 2017>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Asan Mugunghwa FC | - | Bucheon FC 1995 | 1: 1 (0: 1) | |
11:00 | Gyeongnam FC | - | Ansan Greeners | 3: 1 (0: 0) | |
11:00 | Suwon FC | - | Daejeon Citizen | 0: 2 (0: 0) | |
Sverige> Allsvenskan 2017 | Allsvenskan 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Halmstads BK | - | Jönköpings Södra IF | 6: 1 (4: 0) | |
klokka fem | Örebro SK | - | IF Elfsborg | 2: 2 (2: 0) | |
Sverige> Superettan 2017 | Superettan 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Norrby IF | - | Helsingborgs IF | 3: 2 (0: 0) | |
15:00 | Varbergs Bois | - | Östers IF | 1: 3 (0: 1) | |
15:00 | GAIS Göteborg | - | Falkenbergs FF | 1: 1 (0: 0) | |
klokka fem | Jeg Frej | - | Syrianska FC | 2: 3 (1: 2) | |
Sveits> Super League 2017/2018 | Super League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | FC Lugano | - | FC Zürich | 0: 0 (0: 0) | |
18:00 | FC Thun | - | FC Basel | 0: 3 (0: 2) | |
Sveits> Challenge League 2017/2018 | Challenge League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | FC Schaffhausen | - | FC Chiasso | 2: 0 (2: 0) | |
18:00 | FC Wil 1900 | - | FC Wohlen | 3: 1 (0: 1) | |
Sveits> Promotion League 2017/2018 | Kampanjeligaen 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | SC Cham | - | SC YF / Juventus Zürich | 2: 0 (1: 0) | |
15:00 | FC Zürich II | - | FC Köniz | 1: 3 (0: 0) | |
15:00 | FC Sion II | - | FC Basel II | 2: 4 (2: 4) | |
16:00 | Lausanne-Ouchy stadion | - | FC United Zürich | 5: 0 (1: 0) | |
16:00 | FC Bavois | - | SC Brühl | 0: 1 (0: 1) | |
16:30 | Yverdon-Sport FC | - | SC Kriens | 0: 3 (0: 2) | |
16:30 | FC La Chaux-de-Fonds | - | FC Breitenrain Bern | 3: 0 (2: 0) | |
Sveits> Sveits 1.Liga Group 1 2017/2018 | Sveitsisk 1.Liga-gruppe 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FC Fribourg | - | Martigny Sports | 3: 1 (0: 1) | |
16:00 | FC Echallens | - | BSC Young Boys II | 1: 0 (0: 0) | |
16:00 | FC Azzurri 90 LS | - | FC Portalban / Gletterens | 2: 1 (0: 0) | |
klokka fem | FC Meyrin | - | SC Düdingen | 1: 1 (0: 1) | |
Sveits> Sveits 1. Liga Group 2 2017/2018 | Sveits 1. Liga Group 2 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | FC Black Stars Basel | - | FC Baden | 2: 3 | |
15:00 | Flytt 94 | - | FC Solothurn | 0: 2 | |
16:00 | SC Buochs | - | FC Münsingen | 0: 0 | |
16:15 | Kickers Lucerne | - | Grasshopper Club Zurich II | 0: 2 | |
19:00 | FC Bassecourt | - | FC Schötz | 1: 1 | |
Sveits> Sveits 1.Liga Group 3 2017/2018 | Sveitsiske 1.Liga Group 3 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FC Balzers | - | AC Bellinzona | 0: 3 | |
15:00 | FC Winterthur II | - | FC Red Star Zürich | 3: 3 | |
15:00 | FC Wettswil-Bonstetten | - | FC Thalwil | 1: 2 | |
16:00 | FC Gossau | - | FC St. Gallen II | 2: 5 | |
klokka fem | FC Mendrisio | - | UPS Eschen / Mauren | 0: 0 | |
18:00 | FC Tuggen | - | SV Höngg | 0: 0 | |
Thailand> Thai League 1 2017 | Thai League 1 2017>' border = '0' /> | ||||
11:45 | Chiangrai United | - | Ubon UMT United | 1: 1 (1: 0) | |
12:00 | Suphanburi FC | - | Samut Prakan City FC | 0: 3 (0: 2) | |
13:00 | Bangkok Glass FC | - | Port FC | 0: 0 (0: 0) | |
13:00 | Bangkok United | - | Chonburi FC | 7: 2 (3: 0) | |
14:00 | Ratchaburi Mitr Phol | - | Nakhon Ratchasima | 4: 0 (1: 0) | |
Ukraina> Premyer Liga 2017/2018 | Premyer Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Karpaty Lviv | - | FK Stal Kamjanske | 3: 1 (1: 1) | |
17:30 | Shakhtar Donetsk | - | FK Mariupol | 3: 1 (2: 0) | |
USA> USL Championship 2017 | USL Championship 2017>' border = '0' /> | ||||
21:00 | New York RB II | - | Rochester neshorn | 2: 1 (1: 0) | |
21:30 | Toronto FC II | - | Charleston batteri | 1: 0 (0: 0) | |
USA> Women National Women's Soccer League 2017 | 'border =' 0 '/> | ||||
00:00 | Boston Breakers | - | FC Kansas City | 2: 2 (2: 1) | |
00:00 | Himmelblå FC | - | Washington Spirit | 1: 4 (1: 0) | |
19:00 | Portland Thorns | - | Houston Dash | 2: 1 (2: 1) | |
Usbekistan> Super League 2017 | Super League 2017>' border = '0' /> | ||||
13:30 | Obod Tasjkent | - | Navbahor Namangan | 0: 2 (0: 1) | |
14:00 | Dynamo Samarkand | - | Metallurg Bekobod | 0: 3 (0: 1) | |
15:00 | Neftchi Farg'ona | - | Sho’rtan G’uzor | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | FC Olmaliq | - | Buxoro FK | 1: 1 (0: 0) | |
Venezuela> Første divisjon 2017 Clausura | Første divisjon 2017 Clausura>' border = '0' /> | ||||
20:30 | Deportivo Anzoátegui | - | Deportivo Zulia | 0: 1 (0: 0) | |
21:00 | Zulia FC | - | Monagas | 2: 1 (0: 0) |