FIFA> Vennskapskamper U18 2017> Mai | U18 Vennskapskamper 2017> Mai' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
klokka fem | Sveits | - | Belgia | 0: 1 (0: 1) | |
UEFA> Champions League 2016/2017> Semifinaler | |||||
19:45 | AS Monaco | - | Juventus | 0: 2 (0: 1) | |
UEFA> Europa League 2016/2017> Semifinaler | |||||
17:45 | AFC Ajax | - | Olympisk lyon | 4: 1 (2: 0) | |
UEFA> U17 EURO 2017 Kroatia> Gruppe A | U17 EURO 2017 Kroatia> Gruppe A' border = '0' /> | ||||
12:15 | Tyrkia | - | Spania | 2: 3 (2: 2) | |
16:45 | Kroatia | - | Italia | 0: 1 (0: 0) | |
UEFA> U17 EURO 2017 Kroatia> Gruppe B | U17 EURO 2017 Kroatia> Gruppe B' border = '0' /> | ||||
11:00 | Skottland | - | Færøyene | 2: 0 (0: 0) | |
13:00 | Ungarn | - | Frankrike | 3: 2 (1: 1) | |
CONMEBOL> Copa Libertadores 2017> Gruppe 1 | Copa Libertadores 2017> Gruppe 1' border = '0' /> | ||||
01:00 | National Athletic | - | Studenter | 4: 1 (2: 0) | |
01:45 | Botafogo - RJ | - | Barcelona | 0: 2 (0: 2) | |
CONMEBOL> Copa Libertadores 2017> Gruppe 6 | Copa Libertadores 2017> Gruppe 6' border = '0' /> | ||||
23:30 | Sport Boys Warnes | - | Atlético Mineiro | 1: 5 (1: 2) | |
CONMEBOL> Copa Libertadores 2017> Gruppe 8 | Copa Libertadores 2017> Gruppe 8' border = '0' /> | ||||
23:30 | Iquique | - | Grêmio Porto Alegre | 2: 1 (1: 1) | |
CONCACAF> U17 mesterskap 2017 Panama> 2. runde gruppe D | U17 Campeonato 2017 Panama> 2. Rund gruppe D' border = '0' /> | ||||
21:30 | Honduras | - | BRUKER | 0: 3 | |
AFC> AFC Cup 2017> Gruppe D | AFC Cup 2017> Gruppe D' border = '0' /> | ||||
11:00 | FC Alay Osh | - | FC Istiklol | 1: 4 (0: 2) | |
13:00 | Altyn Asyr FK | - | FC Dordoi | 3: 0 (3: 0) | |
AFC> AFC Cup 2017> Gruppe E | AFC Cup 2017> Gruppe E' border = '0' /> | ||||
12:00 | Maziya S&RC | - | Mohun Bagan FC | 5: 2 (3: 0) | |
13:10 | Dhaka Abahani Limited | - | Bengaluru FC | 2: 0 (0: 0) | |
AFC> AFC Cup 2017> Gruppe F | AFC Cup 2017> Gruppe F' border = '0' /> | ||||
13:35 | Johor Darul Ta’zim | - | Magwe FC | 3: 1 (1: 1) | |
13:35 | Global Cebu FC | - | Boeung Ket FC | 3: 1 (2: 0) | |
AFC> AFC Cup 2017> Gruppe G | AFC Cup 2017> Gruppe G' border = '0' /> | ||||
12:30 | Hanoi FC | - | Felda United FC | 4: 1 (0: 0) | |
12:30 | Tampines Rovers | - | Ceres - Negros FC | 2: 4 (1: 3) | |
AFC> AFC Cup 2017> Gruppe I | |||||
07:30 | Kigwancha Sports Club | - | 25. april | 0: 0 (0: 0) | |
Argentina> Førstedivisjon 2016/2017 | Første divisjon 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Lanús | - | Velez Sarsfield | 2: 0 (1: 0) | |
Argentina> National First B 2016/2017 | Første nasjonale B 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Cordoba Institute | - | Atletisk Parana | 1: 0 (0: 0) | |
Argentina> Argentina Cup 2017> 1. runde | Copa Argentina 2017> 1. Round' border = '0' /> | ||||
22:00 | Banfield | - | Chaco for alltid | 1: 0 (0: 0) | |
Østerrike> Regionalliga West (-2019) 2016/2017 | Regionalliga West (-2019) 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Salzburg AK 1914 | - | FC Pinzgau Saalfelden | 0: 1 (0: 0) | |
Belgia> Youth B Elite U17 2016/2017 Playoffs 1 | Youth B Elite U17 2016/2017 Playoffs 1>' border = '0' /> | ||||
17:30 | KAA Gent | - | SV Zulte Waregem | 0: 2 | |
Kina> Cup 2017> 3. runde | Cup 2017> 3. Round' border = '0' /> | ||||
07:00 | Yunnan Lijiang FC | - | Shanghai Shenhua | 0: 3 (0: 2) | |
07:00 | Shanghai Sunfun | - | Henan Jianye | 1: 5 (1: 3) | |
07:00 | Heilongjiang lavavår | - | Chongqing Lifan | 1: 0 (1: 0) | |
07:00 | Dalian Yifang FC | - | Tianjin Quanjian FC | 0: 2 (0: 0) | |
07:30 | Beijing Renhe FC | - | Beijing Guoan | 0: 5 (0: 2) | |
11:35 | Shanghai Shenxin | - | Guizhou Hengfeng Zhicheng FC | 5: 3 (2: 0) | |
11:35 | Shijiazhuang Ever Bright | - | Shanghai SIPG | 0: 2 (0: 2) | |
Costa Rica> First Division 2016/2017 Summer Playoffs> Quadrangular | Primera División 2016/2017 Summer Playoffs> Quadrangular' border = '0' /> | ||||
22:00 | Sitron FC | - | CS Herediano | 1: 2 (0: 1) | |
22:15 | Saints of Guápiles | - | Sports Saprissa | 2: 2 (1: 1) | |
Kypros> Kypello Kyprou 2016/2017> Semifinaler | Kypello Kyprou 2016/2017> Semifinaler' border = '0' /> | ||||
15:00 | Anorthosis Famagusta FC | - | Apollon Limassol | 1: 0 (1: 0) | |
16:00 | APOEL Nikosia | - | Doxa Katokopias FC | 5: 0 (3: 0) | |
Tsjekkia> 2. fotballliga 2016/2017 | 2. fotballliga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
17:10 | 1. SC Znojmo | - | Sigma Olomouc | 1: 4 (0: 3) | |
Egypt> Premiership 2016/2017 | Premiership 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:45 | Smouha sportsklubb | - | Daklyeh | 2: 2 (1: 1) | |
17:30 | Zamalek | - | Ismaily | 0: 0 (0: 0) | |
20:00 | Al-Masry Club | - | Al-Mokawloon | 1: 1 (0: 1) | |
El Salvador> Førstedivisjon 2016/2017 Clausura sluttspill> Kvartfinaler | Primera División 2016/2017 Clausura sluttspill> Kvartfinaler' border = '0' /> | ||||
22:00 | Kommunal Limeño | - | Ørn | 1: 1 | |
England> Playoff 2016/2017 National League> Semifinaler | |||||
19:00 | Aldershot Town | - | Tranmere Rovers | 0: 3 (0: 1) | |
Frankrike> Kvinne divisjon 1 2016/2017 | Kvinne divisjon 1 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Girondins Bordeaux | - | Olympisk lyon | 0: 1 | |
14:00 | FC Metz-Algrange | - | Paris Saint Germain | 0: 2 | |
Tyskland> Regionalliga Nord 2016/2017 | Regionalliga Nord 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | VfL Wolfsburg II | - | Lueneburg SK Hansa | 1: 1 (0: 0) | |
Tyskland> Regionalliga Nordost 2016/2017 | Regionalliga Nordost 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Wacker Nordhausen | - | BFC Dynamo | 1: 1 (1: 0) | |
klokka fem | ZFC Meuselwitz | - | FC Schoenberg 95 | 0: 1 (0: 0) | |
Tyskland> Bayernliga Nord 2016/2017 | Bayernliga Nord 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
17:30 | DJK Ammerthal | - | VfB Eichstätt | 1: 2 (0: 1) | |
Tyskland> Bayernliga Süd 2016/2017 | Bayernliga Süd 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
17:30 | TSV 1883 Bogen | - | TSV Kottern-St. Mang | 5: 2 (2: 0) | |
17:30 | SV Kirchanschöring | - | SV Heimstetten | 3: 2 (2: 0) | |
Tyskland> Hessenliga 2016/2017 | Hessenliga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:30 | Hessen Dreieich | - | Rot-Weiss Frankfurt | 2: 4 (0: 4) | |
Tyskland> Oberliga Hamburg 2016/2017 | Oberliga Hamburg 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | SV Halstenbek-Rellingen | - | SV Curslack-Neuengamme | 1: 2 (0: 0) | |
17:30 | VfL Pinneberg | - | Niendorfer TSV | 1: 0 (1: 0) | |
17:45 | TSV Buchholz 08 | - | Victoria Hamburg | 2: 0 (0: 0) | |
Tyskland> Oberliga Niederrhein 2016/2017 | Oberliga Niederrhein 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | FC Kray | - | SSVg Velbert | 3: 6 (2: 2) | |
18:30 | SpVg Schonnebeck | - | Svart og hvit mat | 2: 1 (1: 1) | |
18:30 | SC Kapellen-Erft | - | VfR Krefeld-Fischeln | 3: 4 (0: 2) | |
18:30 | Germania Ratingen 04/19 | - | SC Düsseldorf-West | 3: 3 (1: 2) | |
18:30 | KFC Uerdingen 05 | - | TSV Meerbusch | 2: 0 (1: 0) | |
18:30 | TuRU Düsseldorf | - | TV Jahn Hiesfeld | 0: 2 (0: 0) | |
18:30 | SV Hönnepel-Niedermörmter | - | Sportfreunde Baumberg | 1: 1 (1: 1) | |
19:00 | Cronenberger SC | - | VfB 03 Hilden | 3: 0 (2: 0) | |
Tyskland> Oberliga NOFV-Nord 2016/2017 | Oberliga NOFV-Nord 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
19:00 | FC Strausberg | - | Hertha Zehlendorf | 1: 4 (1: 2) | |
Tyskland> Oberliga NOFV-Süd 2016/2017 | Oberliga NOFV-Süd 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
klokka fem | VfL Hall 96 | - | BSG Chemie Leipzig | 0: 4 (0: 1) | |
Tyskland> Schleswig-Holstein League 2016/2017 | Schleswig-Holstein League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | SV dødsfelt | - | VfR Neumünster | 1: 1 (1: 1) | |
Honduras> National League 2016/2017 Clausura sluttspill> 1. runde | National League 2016/2017 Clausura Playoffs> 1. Round' border = '0' /> | ||||
21:00 | Ekte samfunn | - | Ekte Spania | 2: 1 (0: 1) | |
22:30 | Maraton | - | Honduras fremgang | 1: 0 (0: 0) | |
Indonesia> Liga 1 2017 | Liga 1 2017>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Mitra kukar | - | Persela Lamongan | 3: 2 (1: 0) | |
12:30 | Gresik United | - | Persib Bandung | 0: 1 (0: 0) | |
12:30 | Sriwijaya FC | - | Bhayangkara FC | 1: 2 (0: 1) | |
Japan> J2 League 2017 | J2 League 2017>' border = '0' /> | ||||
05:00 | V-Varen Nagasaki | - | Okayama fasan | 3: 0 (2: 0) | |
06:00 | Kamatamare Sanuki | - | JEF United Chiba | 1: 1 (0: 0) | |
06:00 | Montedio Yamagata | - | HollyHock Myte | 0: 0 (0: 0) | |
06:00 | Oita Trinita | - | Matsumoto Yamaga | 0: 0 (0: 0) | |
07:00 | Thespakusatsu Gunma | - | FC Gifu | 0: 2 (0: 2) | |
07:00 | Machida Zelvia | - | Roasso Kumamoto | 2: 1 (1: 0) | |
07:00 | Nagoya Grampus | - | Kyoto Sanga FC | 1: 1 (0: 1) | |
07:00 | Tokyo Verdy | - | Grener av Kanazawa | 2: 1 (0: 0) | |
08:00 | Shonan Bellmare | - | Renofa Yamaguchi | 1: 0 (1: 0) | |
08:00 | Tokushima Vortis | - | Fukuoka veps | 2: 1 (1: 1) | |
10:00 | Yokohama FC | - | Ehime FC | 4: 0 (2: 0) | |
Japan> Japan Football League 2017 1. runde | Japan Football League 2017 1. runde>' border = '0' /> | ||||
04:00 | Frøken Oita | - | Fjorten Mie | 1: 1 | |
05:00 | Honda FC | - | Maruyasu Okazaki | 3: 1 | |
05:00 | Ryutsu Keizai Dragons | - | MIO Biwako Shiga | 2: 0 | |
05:00 | FC Osaka | - | Honda lås | 2: 0 | |
05:00 | Vanraure Hachinohe | - | Sony Sendai | 1: 2 | |
05:00 | ReinMeer Aomori | - | Tochigi drue | 1: 1 | |
05:00 | Tokyo Musashino City FC | - | FC Imabari | 3: 0 | |
06:00 | Briobecca Urayasu | - | Nara Club | 1: 2 | |
Japan> League Cup 2017> Gruppe A | League Cup 2017> Gruppe A' border = '0' /> | ||||
07:00 | Omiya Ardija | - | Vegalta Sendai | 1: 2 (0: 1) | |
07:00 | Kashiwa Reysol | - | Glee Iwata | 1: 2 (1: 0) | |
07:00 | FC Tokyo | - | Consadole Sapporo | 1: 0 (1: 0) | |
Japan> League Cup 2017> Gruppe B | League Cup 2017> Gruppe B' border = '0' /> | ||||
06:00 | Ventforet Kofu | - | Yokohama F. Marinos | 0: 1 (0: 1) | |
06:00 | Sanfrecce Hiroshima | - | Kirsebær Osaka | 0: 1 (0: 0) | |
08:00 | Vissel Kobe | - | Sagan Tosu | 1: 0 (1: 0) | |
Latvia> Latvian Cup 2016/2017> Semifinaler | Latvian Cup 2016/2017> Semifinaler' border = '0' /> | ||||
16:00 | FK Spartaks | - | Riga FC | 1: 2 | |
16:00 | FK Ventspils | - | FK Riga fotballskole | 1: 0 | |
Litauen> A Lyga 2017 | A Lyga 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Utenis Utena | - | FK Trakai | 1: 0 (0: 0) | |
18:00 | FK Žalgiris | - | FC Stumbras | 4: 1 (3: 0) | |
Mexico> Premier de Ascenso 2016/2017 Liguilla Fi Closing> Gruppe A | Premier de Ascenso 2016/2017 Closing League Fi> Gruppe A' border = '0' /> | ||||
16:00 | CF America II | - | Deportivo Guadalajara II | 3: 1 | |
23:00 | Monarcas Morelia II | - | Santos Laguna II | 3: 0 | |
Mexico> Premier de Ascenso 2016/2017 Liguilla Fi Closing> Gruppe B | Premier de Ascenso 2016/2017 Liguilla Fi-avslutning> Gruppe B' border = '0' /> | ||||
16:00 | Club Leon II | - | White Roosters II | 0: 0 | |
klokka fem | UANL Tigres II | - | Pumas UNAM II | 1: 0 | |
Mexico> U20 grunnleggende styrker 2016/2017 avsluttes | U20 grunnleggende styrker 2016/2017 avslutning>' border = '0' /> | ||||
17:15 | UANL Tigres | - | Deportivo Guadalajara | 2: 0 | |
Mexico> U17 grunnleggende styrker 2016/2017 avsluttes | U17 grunnleggende styrker 2016/2017 avslutning>' border = '0' /> | ||||
15:00 | UANL Tigres | - | Deportivo Guadalajara | 0: 1 | |
Mexico> U15 grunnleggende styrker 2016/2017 avsluttes | U15 grunnleggende styrker 2016/2017 avslutning>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Santos Laguna | - | CF Monterrey | 5: 0 | |
Moldova> Landsdivisjon 2016/2017 | Landsdivisjon 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FC Academia UTM | - | Dacia Chisinau | 0: 4 (0: 2) | |
15:00 | Håper Nisporeni | - | FC Zaria | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | CS Petrocub | - | FC Sheriff | 0: 2 (0: 1) | |
15:00 | Dynamo Auto | - | FC Milsami | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | FC Saxan | - | CF Ungheni | 3: 0 (2: 0) | |
Marokko> Botola Pro 1 2016/2017 | Botola Pro 1 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Ittihad Tanger | - | Kawkab AC Marrakech | 0: 2 (0: 0) | |
18:00 | Hassania US Agadir | - | Rabat FUS | 2: 1 (1: 1) | |
Nigeria> Professional League 2017 | Professional League 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Rivers United | - | Remo Stars | 1: 0 | |
16:00 | Enugu Rangers | - | Plateau United | 1: 0 | |
Nord-Makedonia> 1. MFL 2016/2017 | 1. MFL 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FK Bregalnica Stip | - | Vardar Skopje | 3: 3 (1: 2) | |
15:00 | Makedonia fastlege | - | Sileks Kratovo | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | FK Pobeda Junior | - | KF Shkëndija 79 | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | FK Rabotnicki | - | FK Pelister | 1: 1 (1: 1) | |
15:00 | FK Renova | - | KF Skopje | 2: 1 (1: 1) | |
Peru> Sommerturnering i første divisjon 2017 | First Division 2017 Summer Tournament>' border = '0' /> | ||||
19:15 | San Martin University | - | FBC Melgar | 1: 2 (0: 1) | |
21:30 | Sport Huancayo | - | Lima Alliance | 1: 2 (1: 1) | |
21:30 | Teknisk universitet | - | Ekte Garcilaso | 2: 1 (1: 0) | |
San Marino> Playoff Championship 2017> 2. runde | Campionato 2017 Playoff> 2. Round' border = '0' /> | ||||
19:45 | SS Folgore / Falciano | - | Og unge menn / Dogana | 3: 0 pso | |
Saudi-Arabia> Premier League 2016/2017 | Premier League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
16:55 | Al Ettifaq | - | Al Shabab | 0: 1 (0: 0) | |
Slovakia> Super Liga 2016/2017 | Super League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
klokka fem | Tatran Presov | - | Zlaté Moravce | 1: 1 (0: 1) | |
Sør-Afrika> Premier Soccer League 2016/2017 | Premier Soccer League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:30 | SuperSport United | - | Bloemfontein Celtic | 0: 0 (0: 0) | |
Sør-Korea> K League 1 2017 | K League 1 2017>' border = '0' /> | ||||
07:00 | Gwangju FC | - | Gangwon FC | 1: 1 (1: 1) | |
07:00 | Jeonbuk FC | - | Jeju United | 0: 4 (0: 1) | |
07:00 | Sangju Sangmu | - | Incheon United | 0: 1 (0: 0) | |
07:00 | FC Seoul | - | Jeonnam Dragons | 1: 0 (1: 0) | |
07:00 | Suwon Bluewings | - | Pohang Steelers | 1: 0 (0: 0) | |
07:00 | Ulsan hyundai | - | Daegu FC | 1: 0 (1: 0) | |
Sør-Korea> K League 2 2017 | K League 2 2017>' border = '0' /> | ||||
07:00 | Asan Mugunghwa FC | - | Suwon FC | 1: 0 (0: 0) | |
07:00 | FC Anyang | - | Daejeon Citizen | 3: 2 (2: 1) | |
07:00 | Gyeongnam FC | - | Busan IPark | 1: 0 (1: 0) | |
07:00 | Seongnam FC | - | Seoul E-Land FC | 0: 2 (0: 0) | |
11:00 | Bucheon FC 1995 | - | Ansan Greeners | 2: 0 (0: 0) | |
Sverige> Damallsvenskan 2017 | Kvinner Damallsvenskan 2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Eskilstuna United | - | FC Rosengård | 3: 2 (2: 0) | |
Sveits> Promotion League 2016/2017 | Kampanjeliga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
19:00 | FC Tuggen | - | FC Köniz | 1: 1 | |
Thailand> Thai League 1 2017 | Thai League 1 2017>' border = '0' /> | ||||
11:45 | Suphanburi FC | - | Super Power Samut Prakan | 3: 1 | |
11:45 | Sukhothai FC | - | Chiangrai United | 2: 2 | |
12:00 | Navy FC | - | Nakhon Ratchasima | 0: 0 | |
12:00 | Samut Prakan City FC | - | Thai Honda Ladkrabang | 1: 0 | |
13:00 | Bangkok Glass FC | - | Buriram United | 2: 1 | |
13:00 | Ratchaburi Mitr Phol | - | Sisaket FC | 5: 2 | |
13:00 | Bangkok United | - | Muangthong United | 2: 4 | |
14:00 | Chonburi FC | - | Port FC | 2: 1 | |
14:00 | Politiet Tero FC | - | Ubon UMT United | 2: 1 | |
Tunisia> Ligue 1 2016/2017 Championship | Ligue 1 2016/2017 Championship>' border = '0' /> | ||||
16:00 | USA Ben Guerdane | - | Håp om Tunis | 0: 2 (0: 1) | |
16:00 | Afrikansk klubb | - | Sahel-stjerne | 1: 2 (0: 2) | |
16:00 | Sfaxien Sports Club | - | IT Métlaoui | 3: 0 (0: 0) | |
Tyrkia> 1. Lig 2016/2017 | 1. Lig 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Bandirmaspor | - | Nye Malatyaspor | 5: 0 (3: 0) | |
14:00 | Goztepe | - | Sivasspor | 0: 1 (0: 1) | |
15:30 | Sanliurfaspor | - | Balikesirspor | 2: 3 (0: 3) | |
16:30 | Elazigspor | - | Gaziantep Bld.Spor | 0: 0 (0: 0) | |
UA Emirates> UAE Arabian Gulf League 2016/2017 | UAE Arabian Gulf League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:05 | Baniyas SC | - | Emirates Club | 4: 4 (2: 2) | |
15:05 | Ittihad Language SCC | - | Al Ahli Dubai | 1: 1 (0: 1) | |
15:05 | Al Wahda | - | Dibba Al Fujairah | 2: 2 (2: 1) | |
18:00 | Sharjah FC | - | Al Ain FC | 2: 4 (1: 1) | |
18:00 | Al Jazira Club | - | Al Nasr SC | 1: 0 (0: 0) | |
Usbekistan> Super League 2017 | Super League 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Bunyodkor PFK | - | Metallurg Bekobod | 1: 1 | |
Venezuela> Førstedivisjon 2017 Apertura | First Division 2017 Apertura>' border = '0' /> | ||||
23:30 | Zulia FC | - | Caracas FC | 3: 0 (1: 0) |