Empoli FC »Managerhistorikk

Empoli FC »Managerhistorikk



Periode sjef Land Født
20.08.2020 - 30.06.2022 Alessio Dionisi Italia 04/01/1980
26/01/2020 - 08/11/2020 Pasquale Marino Italia 07/13/1962
14.11.2019 - 25.01.2020 Roberto Muzzi Italia 09/21/1971
18/06/2019 - 11/12/2019 Cristian Bucchi Italia 05/30/1977
13.03.2019 - 30.06.2019 Aurelio Andreazzoli Italia 11.05.1953
11/06/2018 - 03/13/2019 Giuseppe Iachini Italia 05/07/1964
18.12.2017 - 11.05.2018 Aurelio Andreazzoli Italia 11.05.1953
07/01/2017 - 17.12.2017 Vincenzo Vivarini Italia 01/02/1966
07/01/2016 - 06/30/2017 Giovanni Martusciello Italia 19.08.1971
06/10/2015 - 06/30/2016 Marco Giampaolo Italia 08.02.1967
06/25/2012 - 06/04/2015 Maurizio Sarri Italia 01/10/1959
02/12/2012 - 06/30/2012 Alfredo Aglietti Italia 09/16/1970
11/21/2011 - 02/12/2012 Guido Carboni Italia 27.07.1963
10.03.2011 - 20.11.2011 Giuseppe Pillon Italia 02.08.1956
06/06/2010 - 10/02/2011 Alfredo Aglietti Italia 09/16/1970
07/01/2009 - 06/30/2010 Salvatore Campilongo Italia 09/01/1961
07/01/2008 - 06/30/2009 Silvio Baldini Italia 09/11/1958
31.3.2008 - 30.06.2008 Luigi Cagni Italia 06/14/1950
27.11.2007 - 30.03.2008 Alberto Malesani Italia 06.05.1954
01/21/2006 - 26/11/2007 Luigi Cagni Italia 06/14/1950
07/01/2004 - 01/19/2006 Mario Somma Italia 17.09.1963
20.10.2003 - 06/30/2004 Attilio Perotti Italia 03.03.1946
07/01/2003 - 06/30/2004 Daniele Baldini Italia 21.02.1964
12/01/1999 - 06/30/2003 Silvio Baldini Italia 09/11/1958
07/01/1999 - 30/11/1999 Elio Gustinetti Italia 29.03.1955
02/01/1999 - 06/30/1999 Corrado Orrico Italia 04/16/1940
07/01/1998 - 02/14/1999 Mauro Sandreani Italia 26.09.1954
03/07/1995 - 06/30/1995 Walter Nicoletti Italia 11.04.1952
07/01/1993 - 06/30/1998 Luciano Spalletti Italia 03/07/1959
07/01/1992 - 06/30/1993 Walter Nicoletti Italia 11.04.1952
07/01/1991 - 06/30/1992 Francesco Guidolin Italia 10.03.1955
01/14/1991 - 06/30/1991 Giampiero Vitali Italia 08/01/1940
07/01/1989 - 06/30/1991 Vincenzo Montefusco Italia 26.04.1945
07/01/1988 - 06/30/1990 Ferdinando Donati Italia 07.06.1949
07/01/1988 - 31/05/1989 Luigi Simoni Italia 22.02.1939
07/01/1985 - 30/06/1988 Gaetano Salvemini Italia 15/01/1942
07/01/1983 - 30/06/1985 Vincenzo Guerini Italia 30.10.1953
07/01/1982 - 06/30/1983 Giampiero Vitali Italia 08/01/1940
07/01/1978 - 06/30/1981 Gaetano Salvemini Italia 15/01/1942
07/01/1977 - 06/30/1978 Giampiero Vitali Italia 08/01/1940
07/01/1976 - 06/30/1977 Bruno giorgi Italia 11/20/1940
07/01/1972 - 06/30/1974 Maurizio Bruno Italia 21.09.1933