Cuba »Tropp CONCACAF Nations League A 2019/2020

Cuba Landslag »Tropp CONCACAF Nations League A 2019/2020



Troppen Troppen --------------------------------------------------------- ------------- CONCACAF Nations League A 2019/2020 Vennskapskamper 2019 Gold Cup 2019 CONCACAF NLQ 2018/2019 Vennskapskamper 2018 Gold Cup Quali. 2017 Karibik Copa America Kvalifisering 2016 Vennskapskamper 2016 VM Kvalifisering CONCACAF 2015-2017 Gold Cup 2015 USA Vennskapskamper 2015 Gold Cup Quali. 2015 Vennskapskamper 2014 Gold Cup 2013 USA Vennskapskamper 2012 VM Kvalifisering CONCACAF 2011-2013 Gold Cup 2011 USA Vennskapskamp 2011 Gold Cup Quali. 2011 Vennskapskamper 2010 VM-kvalifisering CONCACAF 2008/2009 Gold Cup 2007 USA Vennskapskamper 2007 Gold Cup Quali. 2007 Vennskapskamper 2006 Gold Cup 2005 USA-VM-kvalifisering CONCACAF 2004/2005 Vennskapskamper 2004 Gold Cup 2003 USA / Mexico Vennskapskamper 2003 Gold Cup 2002 USA Gold Cup 1998 USA verdensmesterskap 1938 Frankrike Utseende Utseende --------------------------------------------------------- ------------- VM 1938 Frankrike WCQ CONCACAF 2015-2017 WCQ CONCACAF 2011-2013 WCQ CONCACAF 2008/2009 WCQ CONCACAF 2004/2005 WCQ CONCACAF 1949 WCQ CONCACAF 1934 Vennskapskamper 2019 Vennskapskamper 2018 Vennskapskamper 2016 Vennskapskamper 2015 Vennskapskamper 2014 Vennskapskamper 2012 Vennskapskamper 2011 Vennskapskamper 2010 Vennskapskamper 2007 Vennskapskamper 2003 Vennskapskamper 1988 Vennskapskamper 1983 Vennskapskamper 1981 Vennskapskamper 1947 Vennskapskamper 1935 Copa Am. QF 2016 Gold Cup 2019 Gold Cup 2015 USA Gold Cup 2013 USA Gold Cup 2011 USA Gold Cup 2007 USA Gold Cup 2005 USA Gold Cup 2003 USA / Mexico Gold Cup 2002 USA Gold Cup 1998 USA Gold Cup QF 2017 Karibik Gold Cup QF 2015 Gold Cup QF 2011 Gold Cup QF 2007 CONCACAF NLA 2019/2020 CONCACAF NLQ 2018/2019 CONCACAF Ch. 1981 CONCACAF Ch. 1971
sortering sortering ---------------------------------------- etter navn etter minutter spilt av utseende ved å starte 11 ved innbytter ved å erstatte med mål med gule kort med andre gule kort med røde kort
Keeper
Nelson Johnston Santiago 25.02.1990
Elier vel Furu av elven 28.08.1995
Sandy Sanchez Baninter Jarabacoa 05/24/1994
Forsvare
Jose Armelo Furu av elven 06/03/1996
Manuel Cruz FC Camaguey 09/20/2000
Sandro Cutiño Las Tunas FC 03.03.1995
Karel espino FC Artemisa 27.10.2001
York gonzalez FC Camaguey 02/14/2002
Felipe Hurtado FC Camaguey 17.9.1998
Dariel Morejon Villa Clara 21/12/1998
Yoisel Stone SC universitet 27.03.1994
Dario Ramos FC Artemisa 02.02.1996
Erick rizo Santiago 03/07/1991
Midtbane
Anibal Alvarez Ciego de Avila 25.05.1995
Andy Baquero Østlige delfiner 17.08.1994
Lazaro Monzón Villa Clara 01/12/1999
Jose Perez Havana by 15/09/1999
Alexander Portal FC Mayabeque 21.10.1995
Randys Revé Santiago 05/10/1997
Jean Rodriguez Furu av elven 05/27/1999
Framover
Rolando Abreu Santiago 15.05.1992
Arichel Hernandez Furu av elven 09/20/1983
Luis Paradela Reno 1868 FC 01/21/1997
Maykel Reyes Furu av elven 03.04.1993
Yordan santa cruz Baninter Jarabacoa 10/07/1993
sjef
Pablo Sanchez siden 16/07/2019