Troppen | Troppen --------------------------------------------------------- ------------- Nations League C 2020/2021 Vennskapskamper 2020 EURO-kvalifisering 2019/2020 Vennskapskamper 2019 Nations League D 2018/2019 Vennskapskamper 2018 Vennskapskamper 2017 VM-kvalifiseringer Europa 2016/2017 Vennskapskamper 2016 Vennskapskamper 2015 EURO-kvalifiseringskamper 2014/2015 Vennskapskamper 2014 Vennskapskamper 2013 VM-kvalifisering Europa 2012/2013 Vennskapskamp 2012 Vennskapskamp 2011 EURO-kvalifisering 2010/2011 Vennskapskamp 2010 Vennskapskamp 2009 VM Kvalifisering Europa 2008/2009 Vennskapskamp 2008 Vennskapskamp 2007 EURO Kvalifisering 2006/2007 Vennskapskamp 2006 Vennskapskamp 2005 VM Kvalifisering Europa 2004 / 2005 Vennskapskamper 2004 Vennskapskamper 2003 EURO-kvalifisering 2002/2003 Vennskapskamper 2002 Vennskapskamper 2001 VM-kvalifisering Europa 2000/2001 Vennskapskamper 2000 Vennskapskamper 1999 EURO-kvalifisering 1998/1999 Vennskapskamper 1998 Vennskapskamper 1997 VM kvalifiseringskamp Europa 1996/1997 Vennskapskamper 1996 Vennskapskamper 1995 EURO Kvalifiseringskamp 1994/1995 Vennskapskamper 1994 Vennskapskamper 1993 Vennskapskamper 1992 | Utseende | Utseende --------------------------------------------------------- ------------- WCQ Europe 2016/2017 WCQ Europe 2012/2013 WCQ Europe 2008/2009 WCQ Europe 2004/2005 WCQ Europe 2000/2001 WCQ Europe 1996/1997 Vennskapskamper 2020 Vennskapskamper 2019 Vennskapskamper 2018 Vennskapskamper 2017 Vennskapsmatcher 2016 Vennskapsmatcher 2015 Vennskapsmatcher 2014 Vennskapskamper 2013 Vennskapskamper 2012 Vennskapskamper 2011 Vennskapskamper 2010 Vennskapskamper 2009 Vennskapskamper 2008 Vennskapskamper 2007 Vennskapskamper 2006 Vennskapskamper 2005 Vennskapskamper 2003 Vennskapskamper 2003 Vennskapskamper 2002 Vennskapskamper 2001 Vennskapskamper 2000 Vennskapskamper 1999 Vennskapskamper 1998 Vennskapskamper 1997 Vennskapskamper 1996 Vennskapskamper 1995 Vennskapskamper 1995 Vennskapskamper 1993 Vennskapskamper 1992 EURO-kval. 2019/2020 EURO-kval. 2014/2015 EURO-kval. 2010/2011 EURO-kval. 2006/2007 EURO Qualif. 2002/2003 EURO-kval. 1998/1999 EURO-kval. 1994/1995 NL C 2020/2021 NL D 2018/2019 |
sortering | sortering ---------------------------------------- etter navn etter minutter spilt av utseende ved å starte 11 ved innbytter ved å erstatte med mål med gule kort med andre gule kort med røde kort |
Keeper | |||||
---|---|---|---|---|---|
Sergey Chernik | FK Gorodeya | 07/20/1988 | |||
Anton Chichkan | BATE Borisov | 07/10/1995 | |||
Andrey Gorbunov | Torpedo-BelAZ Zhodino | 05/29/1983 | |||
Alyaksandr Gutor | Shakhter soligorsk | 18.04.1989 | |||
Sergey Ignatovich | Dinamo brest | 29.06.1992 | |||
Egor Khatkevich | FK Isloch Minsk | 07/09/1988 | |||
Andrey Klimovich | FK Orenburg | 27.08.1988 | |||
Pavel Pavlyuchenko | Dinamo brest | 01/01/1998 | |||
Maksim Plotnikov | Dinamo Minsk | 29/01/1998 | |||
Denis Scherbitsky | BATE Borisov | 04/14/1996 | |||
Forsvare | |||||
Maxim Bordachev | Torpedo-BelAZ Zhodino | 18.05.1986 | |||
Sergey Karpovich | FK Isloch Minsk | 29.03.1994 | |||
Aleksandr Martinovich | FK Krasnodar | 26.08.1987 | |||
Nikita Naumov | Zhetysu Taldykorgan | 15.11.1989 | |||
Aleksandr Pavlovets | Dinamo brest | 13.08.1996 | |||
Kirill pechenin | Dinamo brest | 18.03.1997 | |||
Sergey Politevich | Shakhter soligorsk | 04/09/1990 | |||
Denis Polyakov | FK Kairat | 04/17/1991 | |||
Igor Shitov | Dinamo Minsk | 24.10.1986 | |||
Maksim Shvetsov | Dinamo Minsk | 04.02.1998 | |||
Oleg Veretilo | Dinamo brest | 07/10/1988 | |||
Zakhar Volkov | BATE Borisov | 08/12/1997 | |||
Nikolai Zolotov | FK Ural | 11/11/1994 | |||
Midtbane | |||||
Dmitriy Baga | BATE Borisov | 01.04.1990 | |||
Ivan Bakhar | Dinamo Minsk | 07/10/1998 | |||
Sergey Balanovich | Shakhter soligorsk | 29.08.1987 | |||
Dzmitryi Bessmertny | BATE Borisov | 01/03/1997 | |||
Stanislav Dragun | BATE Borisov | 06.04.1988 | |||
Maks Ebong | FK Astana | 26.08.1999 | |||
Mikhail Gordeychuk | Dinamo brest | 23.10.1989 | |||
Valeriy Gromyko | Arsenal Tula | 23/23/1997 | |||
Aliaksandr Hleb | 05/01/1981 | ||||
Aleksandr Karnitskiy | Mezõkövesd-Zsóry | 14.02.1989 | |||
Yuri Kendysh | Shakhter soligorsk | 06/10/1990 | |||
Andrey Khachaturyan | Torpedo-BelAZ Zhodino | 09.02.1987 | |||
Sergey Kislyak | Dinamo brest | 08.06.1987 | |||
Nikita Korzun | Shakhter soligorsk | 03/06/1995 | |||
Yuri Kovalev | Arsenal Tula | 27.07.1993 | |||
Aleksey Legchilin | Neman grodno | 04/11/1992 | |||
Ivan Maevski | FK Astana | 05.05.1988 | |||
Sergey Matvejchik | Dinamo Minsk | 06.05.1988 | |||
Pavel Nekhaychik | BATE Borisov | 17.05.1988 | |||
Anton Putilo | Altay Izmir | 06/10/1987 | |||
Aleksey rios | Dinamo Minsk | 14.05.1987 | |||
Aleksandr Sachivko | Shakhter soligorsk | 01.05.1986 | |||
Yevgeniy Shikavka | Dinamo Minsk | 15.10.1992 | |||
Mikhail Sivakov | FK Orenburg | 16/01/1988 | |||
Ihar Stasevich | BATE Borisov | 21.10.1985 | |||
Maksim Volodko | 11/10/1992 | ||||
Evgeni Yablonski | BATE Borisov | 05/10/1995 | |||
Roman Yuzepchuk | Dinamo brest | 07/24/1997 | |||
Framover | |||||
Vladislav Klimovich | Dinamo Minsk | 06/12/1996 | |||
Denis Laptev | Dinamo brest | 08/01/1991 | |||
Vitaliy Lisakovich | Lokomotiv Moskva | 02.08.1998 | |||
Alexander saks | FK Isloch Minsk | 10.08.1991 | |||
Dmitry Podstrelov | Shakhter soligorsk | 09.06.1998 | |||
Anton Saroka | BATE Borisov | 03.05.1992 | |||
Pavel Savitskiy | Dinamo brest | 07/12/1994 | |||
Evgeni Shevchenko | Rukh Brest | 06/06/1996 | |||
Nikolay Signevich | BATE Borisov | 02/20/1992 | |||
Maksim Skavysh | BATE Borisov | 13/11/1989 | |||
sjef | |||||
Mikhail Markhel | siden 20.06.2019 | 03/10/1966 | |||
Igor Kriushenko | til 13.06.2019 | 02/10/1964 |